47 Mbps internette indirmeler yavaş

1633962633564.png

Selamlar.
Download Mbps 47.67
Upload Mbps 4.50
Pıng ms 10.
Bilgisayara Ethernet ile bağlanıyorum.
Edge üzerinden 907MB'lik oyun indiriyorum ama Saniye'de 138KB/sn iniyor.
Sebebi nedir hack vb olabilirmii?

Edge firiması sunucularına hız limiti koyuyorlar. Sen bir indirme yaparken seni DDoS olarak algılıyor ve limitliyor bu kadar basit indirme yapmadan gezin, bir şey olmaz ama indirme yaparken limitliyor. Bunun limitini kaldıramasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Edge firiması sunucularına hız limiti koyuyorlar. Sen bir indirme yaparken seni DDoS olarak algılıyor ve limitliyor bu kadar basit indirme yapmadan gezin, bir şey olmaz ama indirme yaparken limitliyor. Bunun limitini kaldıramasın.
Önceden neden böyle değildi?

3-4 saat kaldı diyor. Bende.
Ben Opera'dan indiriyorum, aynı?

Önceden neden böyle değildi?

Demeki sistem kapalıydı limitler düşürüldü demeki.
3-4 saat kaldı diyor. Bende.

Ben Opera'dan indiriyorum, aynı?

Hocam Opera zaten veri paylaşıyor veri acığıda var önermem fakat dediğim gibi her firima limit koyar kendini koruması için bunu Steam de yapıyor.
Tamam demekki sitede sıkıntı anlaşıldı teşekkür ederim herkes için.

*Konu dışı* bu arada hocam imzanın çok doğru Redmi gerçekten kötü Redmi Note 10s almıştım bende şu an pişmanım.

Hocam Huawei Samsung Apple ASUS candır ya.

Neyinden pişmansınız?

Cihazı ilk aldığım gün şarj olmamaya başladı konularıma bakarsanız bulabilirsiniz şu an bile şarj olmuyor arada Chrome'da vb dolaşırken takılmalar oluyor kamerası yağlı boya gibi videosu daha berbat arka plastiği çok itici *okyanus mavisi*

Cihazı ilk aldığım gün şarj olmamaya başladı konularıma bakarsanız bulabilirsiniz şu an bile şarj olmuyor arada Chrome'da vb dolaşırken takılmalar oluyor kamerası yağlı boya gibi videosu daha berbat arka plastiği çok itici *okyanus mavisi*

Arkadaştada var dün şarjdan cıkarmış video izlemiş şarj 10dk bitmiş tekrar acılmış sonra ekran cokmuş ekran kırık gibi sanki kafayı yemiş sarja tekrar takmış her şey düzelmiş yazılımsal ve donanımsal sorunlu Xiaomi.

Yeni konular

Geri
Yukarı