47 ortalama ile sınıf geçilir mi?

Sınavlarla geçebileceğimi düşünmüyorum, ortalamam şu anda 31,5457.

Sınavlar girildikten sonra belki 45 falan olur, sözlülerle gerisini tamamlalar mı diye merak etmiştim.

Bro tamamıyla öğretmenlerin insiyatifine kalmışsın. Ama açık konuşmak gerekirse kalacaksın gibi duruyor.

Ben derslerde uyuyordum hep sonra iki konuşuyordum yüzünü güldürüyordum yüksek alıyordum. Haziran gelmiş gerçi 50 olsa geçersin 50 olduğunu söylüyorsun o zaman tamamdır. Aksi hocalara dikkat et,inadına bırakırlar. Doğru zamanı bekle konuşmak için aksi olanlarla. Moralleri iyi olduğunda dene onlara hal hatır sor sonra kitleyi ver isteğini hal hatır uğruna iyi not alırsın 11 ve 12 kolay zaten 10. sınıfta ben 65 ortalama aldım uyuya uyuya biraz zor geldi 11 e geçince kolaylaştı.

Senin lisenin belirli bir ana dersi olur mesela imam hatipse kuran ve edebiyat Anadolu ise Türkçe matematik gibi ana derslerden kalırsan istersen ortalaman 100 olsun gine sınıf tekrarı yaparsın ama ana derslerini iyi tutarsan diğer kaldığın derslerden sorumlu olarak geçersin.

Ana derslerini iyi tut diğer derslerden rahatça geçersin hocaların bırakmaz eğer insaflı iseler.

Senin lisenin belirli bir ana dersi olur mesela imam hatipse kuran ve edebiyat Anadolu ise Türkçe matematik gibi ana derslerden kalırsan istersen ortalaman 100 olsun gine sınıf tekrarı yaparsın ama ana derslerini iyi tutarsan diğer kaldığın derslerden sorumlu olarak geçersin.
Anadolu lisesindeyim, dokuzuncu sınıfta sayısal derslerin neredeyse hepsinden kalmıştım. Fakat edebiyatım iyiydi.

Ben derslerde uyuyordum hep sonra iki konuşuyordum yüzünü güldürüyordum yüksek alıyordum. Haziran gelmiş gerçi 50 olsa geçersin 50 olduğunu söylüyorsun o zaman tamamdır. Aksi hocalara dikkat et,inadına bırakırlar. Doğru zamanı bekle konuşmak için aksi olanlarla. Moralleri iyi olduğunda dene onlara hal hatır sor sonra kitleyi ver isteğini hal hatır uğruna iyi not alırsın 11 ve 12 kolay zaten 10. sınıfta ben 65 ortalama aldım uyuya uyuya biraz zor geldi 11 e geçince kolaylaştı.
Açıkcası hocalarla konuşmaya biraz utanıyorum, adamın yüzüne yüzüne bana sözlü verin gibisinden dersem daha çok bırakacağını düşünmüştüm.

Ortalamayı bir şekil kurtarabilirsin ama 4 dersten de kalmamış olman gerek.

Açıkcası hocalarla konuşmaya biraz utanıyorum, adamın yüzüne yüzüne bana sözlü verin gibisinden dersem daha çok bırakacağını düşünmüştüm.
Şu lafı hiç duymadın mı, ağlamayan bebeğe emzik verilmez. Kesinlikle utanma. Yüzsüz ol bu durumlarda. Öğretmenlerin hem sözlü hem de kanaat notları vardır. Tek sınavdan iyi al ama ortalaman kötü olsun eğer öğretmen ile aranı iyi tutarsan hem sözlü notu hem de kanaat notu vererek seni geçirir. İnsan ilişkilerinde nasıl davranacağını öğreten bir kitap ismi vereyim. Mutlaka oku ve kitapta yazanları uygula.
Manipülasyon sanatı.
Bu kitap insan ilişkilerini komple değiştirecek hem okul hem de iş hayatında çok işine yarayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı