4700 monitör ve bilgisayar önerisi

Tüm bileşenleri Akakçe'den topladım. Kasayı inchesaptan, Zalman N2 öneririm. Akakçe'de bu fiyata yok.

Yaklaşık 3806 TL civarı tuttu. Bu demek oluyor ki monitöre bayağı iyi bir fiyat kalıyor. Eğer bütün sistemin parası 4800 TL'yi geçmeyecek şekilde uygun fiyatlı bir monitör bulursanız şu değişiklikleri yapmanızı öneririm;

Kasayı bunlar ile değiştirebilirsiniz;

Eğer RGB istiyorsanız kesinlikle bunu öneririm;

Güç kaynağı değiştirmek isterseniz;

Sağ olun hocam çok güzel olmuş ben montaj yapmayı öğreneyim öyleyse.

Tüm bileşenleri Akakçe'den topladım. Kasayı inchesaptan, Zalman N2 öneririm. Akakçe'de bu fiyata yok.

Yaklaşık 3806 TL civarı tuttu. Bu demek oluyor ki monitöre bayağı iyi bir fiyat kalıyor. Eğer bütün sistemin parası 4800 TL'yi geçmeyecek şekilde uygun fiyatlı bir monitör bulursanız şu değişiklikleri yapmanızı öneririm;

Hocam peki RAM? Bir de 12 GB almayı düşünüyorum 16 mı 12 mi?
Bir de SSD'yi 500 GB'a yükselttim hala anakart ile uyumlu mu (yanlış bir şey söylüyorsam beni maruz görün montajdan anlamadığımı söylemiştim)
Yahu bir de SSD'nin Samsung olması biraz pahalı yapmaz mı? Soruyorum sadece.

Hocam ben babamı ikna edemiyorum zaten laptop alma taraftarıydı normalde bir de şimdi bilgisayar toplayacağım deyince sinirlendi bayağı o yüzden yine sinerjiye döndüm ama buradan da toplanmıyor ne yazık ki şimdi bir şey soracağım Pc Toplama Sihirbazı bunu 4700'e tamamlaman lazım bana bir kasa bir de güç kaynağı alabilir misin ya da başka biri monitörü yükseltmeli miyim bir de.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı