4700 TL sistem önerisi

Yukarıda sorduğum soruya cevap verseydiniz önerirdim. Görmediniz galiba, o yüzden tekrar sorayım. Ayrı ayrı sitelerden alabilir misiniz?

5000 tl' ye bir sistem önerirmisin o zaman?
Link paylaşamayacağım ama işlemci ve ekran kartı önereceğim,
İşlemci, AMD Ryzen5 2600. [1200-1300TL fiyat aralığında]
Ekran kartı olarak Nvidia olsun dersen GTX1650S tercih edebilirsin,AMD olsun dersen RX5500XT ya da RX580 tarzı kartlara yönebilirsin.Hepsinin fiyatı 1700-2000 fiyat bandında.
İşlemci ve ekran kartı ortalama 3200 falan tutuyor.
Geriye kalan 1500TL'ye de kalan parçaları rahatlıkla alabilirsiniz.

4784 TL. 1660 Super konulabilirdi ancak hem bütçeyi biraz aşardı, hem de gereksiz olurdu zaten oyun oynanmayacakmış. Kalan parayı da biriktirirsiniz.

Link paylaşamayacağım ama işlemci ve ekran kartı önereceğim,
İşlemci, AMD Ryzen5 2600. [1200-1300TL fiyat aralığında]
Ekran kartı olarak Nvidia olsun dersen GTX1650S tercih edebilirsin,AMD olsun dersen RX5500XT ya da RX580 tarzı kartlara yönebilirsin.Hepsinin fiyatı 1700-2000 fiyat bandında.
İşlemci ve ekran kartı ortalama 3200 falan tutuyor.
Geriye kalan 1500TL'ye de kalan parçaları rahatlıkla alabilirsiniz.
Hocam bu nasıl bir önerme stili ya? "Geriye kalan 1500TL'ye de kalan parçaları rahatlıkla alabilirsiniz." Arkadaş alamadığı için konu açıyor zaten.

Hocam bu nasıl bir önerme stili ya? "Geriye kalan 1500TL'ye de kalan parçaları rahatlıkla alabilirsiniz." Arkadaş alamadığı için konu açıyor zaten.

Dikkatli okuduysan sadece işlemci ve ekran kartı önerdim, genel olarak SSD, HDD, Power Supply ve kasadan falan fazla anlamam.
Bilmediğim bir konu hakkında yorum yapıp yanlış bilgi vermektense doğruluğundan emin olduğum şeyi önerdim.
Yanlış bir şey mi yaptığım?

4784 TL. 1660 Super konulabilirdi ancak hem bütçeyi biraz aşardı, hem de gereksiz olurdu zaten oyun oynanmayacakmış. Kalan parayı da biriktirirsiniz.

Bu 1650 Super modeli nasıl? Kalan parayla SSD'sini veya kasasını yükseltebilir.

Bu 1650 Super modeli nasıl? Kalan parayla SSD'sini veya kasasını yükseltebilir.
SSD'yi bu modellerle bile 480 yapabilir. Kasa ve PSU kaliteli yükseltmeye gerek yok.

Geri
Yukarı