4700 TL sistem toplama

Kimin dediği doğru arkadaşlar. Fiyata göre sundukları şeyler harbiden çok cazip. Lakin stok durumunu görüntüleyemiyoruz. Bunu nasıl öğrenebiliriz?

Hocam tabii ki güvenilir vallahi o arkadaş neye dayanarak öyle konuşuyor bilmiyorum da, o sistemi alın gönül rahatlığıyla. PC hocası bile orayla sistem hazırladı.

Değil hocam, sitede hiçbir şey bile belli değil.
Tamam o siteden alsın. Hocamız tekrar konu açıp "Gaming.gen.tr" bana bilgisayar yerine patlıcan gönderdi diyecek.

Neye dayanarak söylüyorsun? İnsanları yanlış yönlendirme başka sitelerle karıştırma,işlerini gayet iyi yapıyorlar ve güzel fiyatlar ile fiyat performans sistem sunuyorlar.

Gördüğüme göre PC hocası diye bir kanal ve ModArt PC de o sitede sistem toplamış. PC hocasını bilemem de ModArt PC iş birliği yaptıysa güvenilebilir gibi geliyor. Şuana kadar gördüğüm tek eksiklik stoğu göremiyoruz ve özelleştirme yapılamıyor.

Tamam o siteden alsın. Hocamız tekrar konu açıp "Gaming.gen.tr" bana bilgisayar yerine patlıcan gönderdi diyecek.
.
Gördüğüme göre PC hocası diye bir kanal ve ModArt PC de o sitede sistem toplamış. PC hocasını bilemem de ModArt PC iş birliği yaptıysa güvenilebilir gibi geliyor. Şuana kadar gördüğüm tek eksiklik stoğu göremiyoruz ve özelleştirme yapılamıyor.
Hocam gir al o sistemi pişman olmazsın.Böyle insanların lafıyla hareket etme sakın.
Daha fazla tahammül edemiyeceğim bu arkadaşa. Attığım sistemi alıp almamak size kalmıştır. İsterseniz ayrı bir konu açın Gaming gen TR güvenilir mi? Diye.

Son düzenleme:
.

Hocam gir al o sistemi pişman olmazsın.Böyle kendini bilmezlerin lafıyla hareket etme sakın.
Daha fazla tahammül edemiyeceğim bu arkadaşa. Attığım sistemi alıp almamak size kalmıştır. İsterseniz ayrı bir konu açın Gaming gen TR güvenilir mi? Diye.
Bende kendim sistem toplamayı düşünüyordum yakın bir zamanda böyle bir konum mevcut hatta.
Bu siteyi görmemiştim daha önce. Fiyatlar çok dikkat çekici açıkçası 10100F Asus ROG Rx 570, 500 GB M2 SSD vs 4200 TL satıyorlar. İlginç gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı