4700TL İle Oyun İçin Ekipman Dahil Sistem Toplama

hurrower

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aslında dizüstü düşünüyordum ama kime sorsam yok o paraya toplasan daha iyi, yok iki katı performans alırsın vs. gibi yorumlar aldım. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa eğer oyun odaklı sistem tavsiyelerinizi bekliyorum. Büyük ihtimalle klavye seçimim Logitech G105, fare tercihim Logitech G300S, kulaklık tercihim ise Logitech G230 olacak.

Aklımda olan birkaç şey GTX 10 Serisi bir ekran kartı, 16 GB RAM, 1 TB HDD ve 256 GB SSD depolama alanı, en az 23 inç monitör vs.

Ekipman anlamam. Kendine bütçenden ekipman için para ayır sonra kalan parayı söyle. Ve RX480 seçmeniz DX12-Vulkan yani gelecek için her zaman çok daha iyi olacaktır.

256GB SSD depolama alanı pek mümkün değil. Hiç koymayıp daha sonra da alabilirsiniz. O zaman daha performanslı bir sistem çıkar.

23" Monitör pek mümkün değil çünkü Full HD monitörlerin %90'ı 21.5" olur. Bazı 23"'ler vardır ama daha büyüğü yoktur.

Sistem pek 4K'lık bir sistem değil zaten. 2K olabilir ama benim tercihim Full HD kullanarak FPS kasıp 75HZ veya 144HZ bir Full HD monitör alıp akıcı oyun deneyimi almak olurdu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı