4750 TL PC toplama

kaancugu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yukarıda yazdığım gibi 4750 TL'm var, en fazla 4800 monitör olmasın ekipman olursa sevinirim, olmazsa sorun yok. Önerilerinizi bekliyorum.

Yukarıda yazdığım gibi 4750 TL'm var, en fazla 4800 monitör olmasın ekipman olursa sevinirim, olmazsa sorun yok. Önerilerinizi bekliyorum.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anakart : Gigabyte B450M S2H AMD B450 3600 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart Fiyatları ve Özellikleri
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İşlemci : AMD RYZEN 3 3100 4 Core, 3,60-3.90GHz 65W Wraith Stealth FAN AM4 Tray MPK
Ram : Adata XPG Gammix D30 8GB 3000MHz DDR4 Ram Fiyatı (x2)
Ekran Kartı : Inno3D NVIDIA GeForce GTX 1650 Super Twin X2 OC 4 GB 128 Bit GDDR6 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri
Depolama : GIGABYTE GP-GSTFS31240GNTD 240GB Sata3 SSD Disk | En Ucuzu Akakçe
Kasa : DarkFlash Pollux Mesh Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Güç Kaynağı : FSP FSP500-60AHBC 500W AKTIF PFC 85+ POWER SUPPLY
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------
Hazır isterseniz Elraenn Perva, Toplama isterseniz benimkini alın performansta fark olmayacaktır.
4704 TL ediyor, ya da benim ayarladığımı almak daha ucuz ve daha mantıklı duruyor.

Geri
Yukarı