4750 TL PlayStation 5 için monitör önerisi

Nathann Drake

Decapat
Daha fazla  
Bütçe: 4750 TL.

Birkaç gündür PS5 icin monitör arayışlarındayım. Beklentilerim 4 k, 60 hz ve önceden PS4 olsun hep TV ile oynadığım için 32 inç olmalı. Bu kriterlere uyan model tavsiyelerinizi yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
Native 2K desteği yok ki.
120 Hz destekleyen oyun sayısı da çok az.
Kendime alacak olsam 43" ve üzeri 4K 60 hz TV alırdım.

Sadece örnek olarak atıyorum, bildiğim bir model değil:

Native 2K desteği yok ki.
120 Hz destekleyen oyun sayısı da çok az.
Kendime alacak olsam 43" ve üzeri 4K 60 Hz TV alırdım.

Sadece örnek olarak atıyorum, bildiğim bir model değil:

Hocam ne yazikki odamda TV'ye ayirabilecegim bir alan yok olsaydı TV alırdım direkt.

Bahsettiğiniz fiyatlarda 4K 32" monitör yok gibi bir şey.

32" olarak bunu bulabildim fakat bütçeyi aşıyor.

Bence TV almalısınız. Yer sorununu hallederseniz çok daha iyi olur PS5 için. Hem daha büyük ekran olur, daha çok keyif alırsınız.

Bende çok istedim TV ile oynamak ama oda da her yeri denedim alan var mı diye ama ne yazık ki olmadı TV ile oynarsam salonda oynarım ancak o da 1080p bir TV olduğu için vazgeçtim.

Bende çok istedim TV ile oynamak ama oda da her yeri denedim alan var mı diye ama ne yazık ki olmadı TV ile oynarsam salonda oynarım ancak o da 1080p bir TV olduğu için vazgeçtim.
Duvara montajlamayı düşündünüz mü?

Duvarda da mı yer yok?

Valla PS5 için alıyorsunuz, 5000 TL'ye yakın bütçe var diyorsunuz. O bütçeyi 32" monitöre vermek çok mantıklı değil gibi. Tabi ki monitör de çok güzel fakat PS5'in olayı zaten ayakları uzatıp büyük ekran keyfi yaşamak değil mi? PC değil ki bu. Ben masaüstü bilgisayarımda 32" monitör kullanıyorum. Duvara montaj seçeneğini değerlendirin derim. O cihaza en az 43" bir TV yakışır.

Merhaba, 2.1 destekli çok fazla monitör yok bunlara bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı