4750 TL'ye i7 7700K ve GTX 1070 Sistem Alınır mı?

Serhat10

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bana yakınlarda biri masaüstü bilgisayarını satıyormuş sistem şöyledir,

İntel i7 - 7700K işlemci
MSI Z270 Gaming pro Carbon anakart
MSI GeForce GTX 1070 OC GamingX ekran kartı
G-Skill Tridentz 16 GB 3200 MHZ RGB RAM
Corsair H45 sıvı soğutma
Thermaltek 750W 80+ PSU
Toshiba UCZ 240 GB SSD (550-520 mhz)
Wd blue 1 TB hard disc
Pioneer DVD yazıcı

Sistem bu şekilde arkadaşlar bu sisteme biçtiği fiyat 4.750TL 4.500 belki kapatırım trink para elden. Ürünleri alalı 1 sene olmadı dedi yarısını Amazon'dan almış özellikle sordum ekran kartı ve işlemciyi işlemciyi Amazon'dan almış garantileri de duruyor dedi motor sevdası için sattığını söyledi. Kendimde laptop kullanıyorum onu elimden çıkarıp üstüne ekleyip bu sistemi değerlendirmeli miyim? Fiyatı bana gayet uygun geldi gelip kontrol edebilirsin dedi gittiğimde kasa içini kontrolden sonra neler yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncellemeye kapalı bi sistem. 3-4 yıl götürür ama sonra anakart işlemci yükseltmesi yapılabilir. Fiyat olarak uygun.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar anlaşamadık yalan konuşmuş ekran kartı amazondan alınmış ve garantisi bitmiş 1 senelikmiş garantisi.
Konu kilit.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı