4770K sisteme Seasonic M12II 80+ Plus Bronze 850W PSU ?

erayss90

Hectopat
Selam arkadaşlar, ben kasa toplamak istiyorum, ancak anakart, psu ve monitör konusunda kararsız kaldım. İşlemci 4770k düşünüyorum, şimdi değil ama sonra oc yapıp 4,5 ları görmek istiyorum. Ekran kartı şimdilik 4 gb gtx770 windforce, seneye sli yapmak istiyorum. Anakart ve psu için 800tl, monitör için 450 tl bütçem var. Psu olarak bu yeterli midir?

TeknoBiyotik: Seasonic M12II 80+ Plus Bronze 850W Aktif PFC (SEA-M12II-850) Modüler Güç Kaynağı - Güç Kaynağı (PSU) - PC Bileşenleri

Anakartı aslında g45 gaming almak istiyorum ancak stokta yok, z87a yeterli olur mu?
VATAN COMPUTER - ASUS - Z87-A Intel Z87 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI&DVI Anakart - Anakart

Monitör için ise tepki süresi düşük, kontrastı yüksek bir şeyler arıyorum.
VATAN COMPUTER - ASUS - 23" VX238H GEN
Bu nasıldır, yabancı forumlarda pek beğenilmemiş.

Anakart yeterlidir.Güç kaynağında iyidir.Bizzat teknobiyotiğin olduğu yerde oturuyorum.Adamlar güzel hizmet veriyorlar.Monitöre gelince asus istiyorsan bunu almalısın.

VATAN COMPUTER - ASUS - 23" VX238T GEN

Ama bence aoc'un bu modelini alsan daha iyi olur.

VATAN COMPUTER - AOC - 23" D2357Ph 3D LED MON

Aoc'un bu modelleride çok güzeldir.

VATAN COMPUTER - AOC - 23" E2357FM GEN

VATAN COMPUTER - AOC - 23" E2343Fs GEN
Teşekkür ederim, önerdiğiniz monitörün tepki süresi 5 ms, fps oyunlarında fark 5 ile 2 fark eder deniliyor. O yüzden kararsız kaldım, şu nasıldır peki ?
VATAN COMPUTER - SAMSUNG - 23" S23B350H GEN

Bir sistem toplamıştık. Aoc monitör kullandık. Bu mönitör gayet güzel ve oyunlarda kaliteliydi. Sadece mönitörün masaya koymak için olan bacağı hassas. Başka bir olumsuz yönü yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı