48.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
47-48k

YnlzAtM

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi sosyaller, bir iki gün içinde laptop temin edeceğim bütçem bak 47-48 daha çıkamam.
Aklımdaki modeller:
https://www.akakce.com/laptop-noteb...ssd-rtx4060-16-notebook-fiyati,234295392.html ekranın 2K olması cazip geldi.

Asus ROG Strix G16 G614JV-N3110 i7-13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 16" WUXGA Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe premium hissettirmesi benim için önemli olduğundan ve üst kalite olduğundan ekledim.

MSI Katana 15 B12VGK-087XTR i7-12650H 16 GB 1 TB SSD RTX4070 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe MSI olduğu ve en ucuz 4070 olduğu icin.

Acer'e karşı çok büyük bir ön yargım olmasına karşın ekranın 2K olup 4070 bulunmasından ötürü ekledim.

Özellik olarak en iyisi ve yine ASUS ürünü olduğu için.
Evet Victus'lar var fakat HP bir bilgisayar var elimde ve Victus'a çok olumlu bakmıyorum, bütçem dahilinde alinabilecek en iyisini önerir veya hangisinin daha iyi olduğunu belirtirseniz sevinirim. :)

Not: Dediğim gibi premium hissiyat benim icin onemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nitro önceki yıllarda ekran kalitesi ve teknik servis olarak çok gömülüyordu sizce şu an nasıldır ve herhangi bir sorun yaratır mı?

Etiketlemeyi unutmuşum @Görkem Say @Artoria Pendragon

FHD olan versiyondaki panel bile yuzde 100 RGB - 400nit dusuk ms degeri ile geliyor. Bu panel cok daha iyi. Teknik servis konusunda gelirsek hangisi iyi ki?

FHD olan versiyondaki panel bile yuzde 100 RGB - 400nit dusuk ms degeri ile geliyor. Bu panel cok daha iyi. Teknik servis konusunda gelirsek hangisi iyi ki?
Peki ilerde 2k ve 8gb VRAM olması sorun yaratır mı bildigim kadarıyla laptopta Fhd yaosam sonradan bulanıklık olusuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı