48.5 numara için 1500 TL spor ayakkabı önerisi

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Siyah veya beyaz renk kesinlikle istemiyorum.

Nike AirForce 1 ve Nike AirMax Sequent 2 tarzındaki ayakkabıları seviyorum, onlara benzer ayakkabı önerisi yaparsanız sevinirim.

Renk önceliğim kırmızı veya mavidir.

Son düzenleme:
Kendi ayağımı fırıncı küreği sanardım. O ayak numarasına istediğiniz renk veya model ayakkabıyı almak gibi lüksünüzün olduğunu pek sanmıyorum hocam.

Kendi ayağımı oduncu küreği sanardım. O ayak numarasına istediğiniz renk veya model ayakkabıyı almak gibi lüksünüzün olduğunu pek sanmıyorum hocam.

Beyazıt'a gitsem kesin bulurum da çok kısıtlı saatlerde çalışıyor oradaki ayakkabıcılar. Gitmeye vaktim olmuyor maalesef.

Buna benzer başka öneriniz var mı? Fena değilmiş bu.

siyah veya beyaz renk kesinlikle istemiyorum.

Nike airforce 1 ve Nike airmax sequent 2 tarzındaki ayakkabıları seviyorum, onlara benzer ayakkabı önerisi yaparsanız sevinirim.

Renk önceliğim kırmızı veya mavidir.

Hocam boy falsn kaç merak ettim bir de profesyonel olarak spor mu yapıyorsunuz?

@Onimusha Hayır, günlük kullanım için almayı düşünüyorum; herhangi bir spor ile uğraşmıyorum.

@Barbology 1.93 boyundayım, herhangi bir sporu profesyonel olarak yapmıyorum.

@Onimusha Hayır, günlük kullanım için almayı düşünüyorum; herhangi bir spor ile uğraşmıyorum.

@Barbology 1.93 boyundayım, herhangi bir sporu profesyonel olarak yapmıyorum.

Bende bunu öneriyorum:

Uzun zamandır profesyonel olarak basketbol oynuyorum. Ama gündelik içinde çok rahat bir ayakkabı. Sadece biraz daha ağır. Bunu göz ardı edebilirsen mükemmel bir tercih.

Bunu önerebilirim.
Ben de bu modele göz gezdiriyordum, hoşuma gitti.
@Umut Nas @NipponChemiConKYCap @Onimusha @SCN

Nike Pegasus Trail 3 aldım, önerileriniz için teşekkürler.

1654080065043.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı