48" Seg Full HD Smart tv nasıldır?

Onur Ücel

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Arkadaşlar uygun fiyatlı bir televizyon almayı düşünüyorum, A-101'de bir ilan gördüm SEG 48" full hd smart TV. SEG markası nasıldır,sorun yaşar mıyım bu üründe yada maximum 1200 tl bütçem var nasıl bir televizyon önerirsiniz?

Tv'yi HD yayın izlemek ve HD film izlemek için kullanıcam. Altyazıda falan problem yaşamak istemiyorum ya da desteklediği format konusunda. Mümkünse 40" ve üzeri bir tv düşünüyorum.

Araştırma yaparken LG nin bir televizyonunu buldum 1250 TL ve 200 TL hediye çeki veriyor boyut olarak 42" ama LG kalitesi var.

Lg 42LB580N 42" 100Hz UsbMovie WIFI SMART FULL HD LED Fiyatı

Açıkçası ben tavsiye etmiyorum.

LG de olabilir fakat desteklediği formatları Philips gibi belirtmediği için net bilgi veremiyorum o konuda.

Bu ürüne bir göz atın derim fakat sitede altyazı desteği hakkında bilgi verilmemiş.
Philips 40Pfl4308K/12 40" 102 Cm 3D Led Tv, 200 Hz, Dahili Uydu, 3Xhdmi, Usb Movie - Vatan Bilgisayar
  • Video Oynatma Formatları
    • Kapsamlar: AVI, MKV
    • H264/MPEG-4 AVC
    • MPEG-1
    • MPEG-2
    • MPEG-4
    • WMV9/VC1
    Müzik Çalma Formatları
    • AAC
    • MP3
    • WMA (v2 - v9.2 arası)
    Fotoğraf Görüntüleme Formatları
    JPEG
Yalnız bunu alırsanız tadından yenmez. :)

PHILIPS 42PFK6309/12 AMBILIGHT DVB-S FHD 3D SMART LED LCD TV - Teknosa
Philips 42PFK6309 42" Wi-Fi (Çift Çekirdekli) Uydu Alıcılı Fiyatı

Video Oynatma Formatları
  • Kapsamlar: AVI, MKV
  • H264/MPEG-4 AVC
  • MPEG-1
  • MPEG-2
  • MPEG-4
  • WMV9/VC1
Altyazı Formatları Desteği
  • .AAS
  • .SMI
  • .SRT
  • .SSA
  • .SUB
  • .TXT
Müzik Çalma Formatları
  • AAC
  • AMR
  • LPCM
  • M4A
  • MP3
  • MPEG1 L1/2
  • WMA (v2 - v9.2 arası)
Fotoğraf Görüntüleme Formatları
  • JPEG
  • BMP
  • GIF
  • JPS
  • PNG
  • PNS

Ben LG ve Philips Kullandım LG'den çok memnundum desteklediği formatlar ve altyazı boyutu olsun altyazı rengi olsun güzeldi. Samsung'larda güzel diye duydum ama bu Seg-Axen-Homstar-Sunny cihazlar hakkında fazla bilgi yok ucuz diye alıp sonrada pişman olmak istemiyorum. Philips'te mkv'lerde atlama yapıyordu bazı videolarda ondan biraz soguk bakıyorum Philips'e.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı