48 TL oyun önerisi

RE8 aldıktan sonra üstüne 48TL arttı. GTA 4 dışında aklıma oyun gelmiyor. Başka ne önerirsiniz?
Kütüphanedeki oyunlar bunlar.

Dosya Ekleri

• a.png
    a.png
    81,4 KB · Görüntüleme: 72
  • b.png
    b.png
    85,8 KB · Görüntüleme: 56
*Mount & Blade Warband - Modlayarak oynarsanız hala ve hala klasik vanilya hali bile harika olabiliyor Diplomacy Litdum 4'' modu ile...

*Mafia II - Eğer eski versiyonu mağazada duruyorsa hala bunu da şiddetle tavsiye ederim. Hatta görüntüleri kötü gelmezse size 2002 yapımı ilk oyun, zamansız bir klasiktir.

*Hitman Blood Money - Bence hala ve hala serinin en iyi en serbestlik ve gizlilik hissi uyandıran oyunu...

*Hitman Absolution - Bu, Blood Money'ye göre çok daha çizgisel ilerleyen hikayesi kuvvetli bir oyun. Ancak grafikleri oldukça iyidir.

*Star Wars Jedi Academy - Biliyorum eski oyunlar önermekteyim lakin Star Wars seviyorsanız, mutlaka oynamanız gereken bir oyun.

Şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

TWD Epic'te var Batman oyunları bana göre değil. Diğer oyunlarda üstten bakmalı veya 2D. Başka ne önerirsiniz?
Wolfenstein oyunları, No More Heroes, Heavy Rain alınabilir. Bu arada fazla diyalog barındırması sıkıntı değilse şiddetle öneririm Disco Elysium'u.

Geri
Yukarı