48 TL ile çerezlik oyun önerisi

- Vampire Survivors
- Dying Light 1
- Brotato
- Crysis oyunları
Vampire Survivors dışında hepsi var, bu oyun da gözüme pek iç açıcı gelmedi

Çekin hocam tüm seriyi sıkmaz. Zaten çoğu oyunu indirimde 2033 Redux ve last night Redux toplam 10 lira falan.
Sanırım bütün seri bu şekilde

Son bir sorum olacak, sizce Battlefield 1 yerine Forza Horizon 4 daha mantıklı olur mu? Direksiyon seti vs. sahip değilim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_20230709_113849.png
    Ekran görüntüsü_20230709_113849.png
    119,9 KB · Görüntüleme: 32
Vampire Survivors dışında hepsi var, bu oyun da gözüme pek iç açıcı gelmedi

Sanırım bütün seri bu şekilde

Son bir sorum olacak, sizce Battlefield 1 yerine Forza Horizon 4 daha mantıklı olur mu? Direksiyon seti vs. sahip değilim.
İmkan varsa Gold edition almak daha iyi olur exodusu.

Aslında iade etmek istemiyorum ama acaba Far Cry 5 veya FH4 daha mantıklı bir seçim olur mu diye sormak istedim.

Yok hocam sağolun aslında Left 4 dead serisini iade edip alabilirim ama değer mi bilemedim.
Siz bilirsiniz, Metro serisinin bende çok özel bir yeri var. Eğer post apokaliptik türündeki oyunları seviyorsan düşünmeden al geç metroyu. Left 4 dead oynayacak arkadaşın yoksa pek sarmıyor gibi. İade etmek istemezsen de sıkıntı değil. Dediğim gibi ben yollayabilirim. Steam cüzdanda boş duruyor para.

Aslında iade etmek istemiyorum ama acaba Far Cry 5 veya FH4 daha mantıklı bir seçim olur mu diye sormak istedim.

Yok hocam sağolun aslında Left 4 dead serisini iade edip alabilirim ama değer mi bilemedim.
Sağolun hocam bence bu oyun da yeterli olacaktır. Son olarak üstteki soru hakkında görüşünüz var mı?

Geri
Yukarı