4800 TL Laptop Tavsiyesi

2pac.

Centipat
Arkadaşlar iyi günler
Tam olarak laptopta neyin önemli olduğundan falan pek anlamıyorum arkadaşlar, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Eylül'e kadar elimde 4800 lira para olacak, tavsiye edebileceğiniz laptop önerileri var mı?

Benim araştırıp bulduğum 'Monster Abra A5 16.1' modeli 4800TL sizce alınır mı, yoksa başka laptoplara mı yönelmeliyim?
Genel olarak 3-4 tane laptop belirleyip onları takip edeyim indirime hangisi girerse onu alıyım diyorum. 'Casper C900' serisi de var bir ara 3000 lirayla ama şimdi 4400 falan, tekrardan indirime girerse alınabilir mi?

AutoCAD, solidwork yüklerim, bir de PUBG öyle çok oyun düşkünü değilimdir. Beni 5 sene götürsün yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster al Casper dan uzak dur gördüğüm en kötü firma.
Yukarıda arkadaşın tavsiye ettiği daha iyi gibi gözüküyor ama ısınma problemi olabilir diye düşünüyorum.

Genel olarak 2 3 tane laptop belirliyim onları takip ediyim indirime hangisi girerse alıyım diyorum casper c900 serisi
2. El güzel bir model bak. Casper falan düşman başına.
hocam 2.el almaktan korkuyorum önceden kötü bir deneyim var o yüzden yanaşmak istemiyorum.
Kesinlikle HP 15-BC503NT almalısınız.
hocam bunu gördüm kenara yazdım 1 2 konuda daha önermişsiniz bu laptopu teşekkürler.
peki sizin yolladığınız mı bu mu
Monster al Casper dan uzak dur gördüğüm en kötü firma.
Yukarıda arkadaşın tavsiye ettiği daha iyi gibi gözüküyor ama ısınma problemi olabilir diye düşünüyorum.
hocam hp yi öneren arkadaşa sordumda size de sorayım sizce o hp mi yoksa monster a5 16.1 mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı