4800 TL Ryzen 5 1600 ve GTX 1060 6G Sistem

Bana gelen üründe garanti belgesi yoktu, aradım garantisini kendilerinin sağladığını söyledi. Bir nevi ithalatçı garantisi sanıyorum.

Bana gelen üründe garanti belgesi yoktu, aradım garantisini kendilerinin sağladığını söyledi. Bir nevi ithalatçı garantisi sanıyorum.
Anladım o zaman ben siparişini vereyim yarın. Yanlız güç kaynağı hakkında kararsızım. Yani sonuçta önemli bi’ parça onuda Nanokatalog’dan alayım mı?

Son düzenleme:
Arkadaşlar bi’ araştırma yaptım bana mantıklı olup olmadığını söylerseniz sevinirim.
Şimdi PSU Nanokatalog sitesinde 310 TL civarında, ben buradan alırsam ithalatçı garantili olacak. Peki ben buradan almasam kendi sitesinden 70 dolara, kargo ve vergiler derken 90 dolara gelse yani 300 civarında olsa nasıl olur. Yanlış anlamayın ben o aradaki 10 TL fiyata takılmıyorum eğer kendi sitesinden alırsam garantili olacak. @Pantheon hocamın dediğine katılıyorum PSU önemli bi’ parça ve sıkıntı çıkarırsa ithalatçı garanti yüzünden üzülmekten ve yorulmaktan korkuyorum.

Arkadaşlar yardım edebilecek kimse yok mu?

Arkadaşlar bi’ araştırma yaptım bana mantıklı olup olmadığını söylerseniz sevinirim.
Şimdi PSU Nanokatalog sitesinde 310 TL civarında, ben buradan alırsam ithalatçı garantili olacak. Peki ben buradan almasam kendi sitesinden 70 dolara, kargo ve vergiler derken 90 dolara gelse yani 300 civarında olsa nasıl olur. Yanlış anlamayın ben o aradaki 10 TL fiyata takılmıyorum eğer kendi sitesinden alırsam garantili olacak. @Pantheon hocamın dediğine katılıyorum PSU önemli bi’ parça ve sıkıntı çıkarırsa ithalatçı garanti yüzünden üzülmekten ve yorulmaktan korkuyorum.

Arkadaşlar yardım edebilecek kimse yok mu?
Arkadaşlar ekran kartını bugün sipariş verdim. Bi’ yerden para bekliyordum o para biraz geç geldi o yüzden bu güne kaldı. Ekran kartı Nanokatalog sitesinden alındı. Marka ve modeli ise MSİ GAMING X 1060 6G, toplam fiyatı ise 1430 TL.

Arkadaşlar bu gün kasa ve güç kaynağını alacağım lütfen yardım edin. PSU konusunda ne yapmalıyım? Kendi sitesinden mi yoksa Nanokatalog’dan mı almalıyım?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı