4800 TL'ye sistem toplama

SSD kronik sorunlu.

SSD konusunda Kingston güzel bir marka şu anlık 240 GB'lık modellerinden alıp ileride 1TB HDD alabilir siz ne düşünüyorsunuz?

SSD konusunda Kingston güzel bir marka şu anlık 240 GB'lık modellerinden alıp ileride 1TB HDD alabilir siz ne düşünüyorsunuz?
Duyduğum kadarıyla Kingston A400 ile son zamanlarda sorun yaşamaya başlayanlar olmuş.
Böyle gidecekse sorunsuz SSD kalmayacak.

Duyduğum kadarıyla Kingston A400 ile son zamanlarda sorun yaşamaya başlayanlar olmuş.
Böyle gidecekse sorunsuz SSD kalmayacak.
Sandisk Ssd Plus ve Ssd Ultra kullanan tanıdıklarım var SSD PLUS olanı yaklaşık 4 yıldır kullanıyor aktif olarak sürekli format, bilişim sistemi uygulamaları vs gibi bir çok işlem yapılan bilgisayarda ve hala disk sağlığı %100, yaklaşık 1 yıl önce Corsair MP 510 aldım firmware update yaptıkça disk sağlığı düşmeye başladı ve şuan %96 da.

Son zamanlarda onlada ilgili yaşayan çok duydum ne yazık ki.
Apacer Panther iyi. Gerçekten piyasada adam akıllı SSD kalmadı.
Sandisk Ssd Plus ve Ssd Ultra kullanan tanıdıklarım var SSD PLUS olanı yaklaşık 4 yıldır kullanıyor aktif olarak sürekli format, bilişim sistemi uygulamaları vs gibi bir çok işlem yapılan bilgisayarda ve hala disk sağlığı %100, yaklaşık 1 yıl önce Corsair MP 510 aldım firmware update yaptıkça disk sağlığı düşmeye başladı ve şuan %96 da.
Alınan her ürün çöp çıkacak değil ya ama çoğu öyle. Şanslıymış arkadaşınız.

Tekrar vazife alın arkadaşlar biliyorum bütçeyi neden 5000TL değil diye kızıyorsunuz biliyorum 240GB SSD ve 8 GB RAM yeterli ama attığınız sistemler aklıma oturdu teşekkürler.
Deneyeceğim. 4779₺ tutuyor. Çok zor bu bütçeye.

@MisakiTaro @passat @realmoonlight @Anil JK nasıl olmuş?

MSI 1660S / 2207₺

i3-10100F / 709₺

ASUS Prime H410M-F / 519₺

Zalman S4 Plus / 411₺

High Power 600W eco 80+ Bronze / 475₺

G.Skill Ripjaws V 8 GB 3000MHz DDR4 / 260₺

Apacer Panther 120GB / 198₺

Şu sistem mantıklı MSI indirimli kasalarındanda alırsam o artan para ile 240GB SSD alırım oldu bu iş teşekkürler.

Geri
Yukarı