480GB SSD önerisi

Bütçe
592tl

Kwayp

Decapat
Daha fazla  
Anakart
Gigabyte h81ds2v
2adet hard diskim var ama oldukça yavaş ve GTA 5 açılmasında vs. çok yavaş geliyor. Ve bu CS:GO gibi oyunlarda da böyle oluyor.

480GB bir SSD bu fiyata bulunabiliri mi? Kioxia'nın 480GB'lık versiyonunu düşünmüştüm.
Ya da 256 GB'lık SSD alsam GTA 5 ve Windows 10 Home sığar mı? Bildiğim kadarıyla tam doldurmamak gerekiyor 30 GB boşluk kalması gerekiyor SSD'lerde ömrü kısalmaması için. Sıkıntı olur mu?

Hocam sadece oyunlar için uygun fiyatlı giriş seviyesi 480, 500 GB SSD alsan bile yeterli, açılış hızı çok ciddi seviyede artar oyunların.

Hocam sadece oyunlar için uygun fiyatlı giriş seviyesi 480, 500 GB SSD alsan bile yeterli, açılış hızı çok ciddi seviyede artar oyunların.

Teşekkür ederim bunu alacağım

Apacer markası yerine bilindik markaları tavsiye ederim. Birebir aynı fiyat.

Apacer tokatlıyor 2 ssdyide her bilinen marka iyi değildir.

Bu yorumla birlikte Apacer almaya karar verdim bir yandan Kingston'u görunce bu daha iyi gibime geldi ama yorumunuz beni etkilesi ve Apacer alacağım galiba.

Her iki model de alınmaz hocam. A400 2D NAND ve kontrolcüsü kötü ve sorunlu, WD Green serisi ise sorunlu.

@Kwayp Apacer veya PNY CS900 al her ikisini de öneriyorum. Kingston A400 gibi bir hata yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı