49.000 TL i7 10700K sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam Intel'de yeni fan geldi güzel görünüyor sadece oyun için olsun yeter GTX ya da RTX 2 fanlı founders Edition zaten Amazon'dan alacağım founders Edition'ı.

Hocam Google'a aratatın dünyanın en iyi piyasada olan ekran kartı hangisi diye GTX 1080 Ti gibi bir şey çıkacak oyunda 4K daha iyi olur.

Dostum bak bende istesem böyle bir sistem alırım. Ama parayı çöpe atmaktan farkı yok.

Hocam Intel'de yeni fan geldi güzel görünüyor sadece oyun için olsun yeter GTX ya da RTX 2 fanlı founders Edition zaten Amazon'dan alacağım founders Edition'ı.

hocam google a aratatın dünyanın en iyi piyasada olan ekran kartı hangisi diye gtx 1080 ti gibi bir şey çıkacak oyunda 4k daha iyi olur

Sen bize o kadar paran olduğunu kanıtla biz toplamaya başlıyalım.

Arkadaşıma 16000 liraya 1998 model değişeni boyası olmayan Opel Corsa aldık biz ya :). Kaportasıyla motoruyla 4 tekerli araç. Bu arkadaşın çöpe atacak parası bol anlaşılan.

Büyük ihtimal hayali sistem. Daha yazdığın parçalar ile bütçen uyuşmuyor ASUS TUF isiyorum diyorsun 49 bin TL bütçem var diyorsun ASUS'un en üst serisi STRIX'dir TUF değil 1080 Ti yazıyorsun 11 GB diyorsun 2080 Ti 2 GB falan herhalde.

2080 Ti 11 GB hani siz diyordunuz a RTX 2060 işini görür diye o olsun ekran kartı diğer şeyini de ben yaparım sizi oyalamak zaman çalmak istemiyorum hatta yormak bile istemem.

Sistem %100 hayali. Konu sahibi dedemizde zaten 74 yaşındaymış. 49000 TL'lik sistemde 1080 Tİ kullanılması da aşırı mantıksız. Bilgisiz birisi neden 49000 TL'lik sistem toplasın ki ?

Büyük ihtimal hayali sistem. Daha yazdığın parçalar ile bütçen uyuşmuyor ASUS TUF isiyorum diyorsun 49 bin TL bütçem var diyorsun ASUS'un en üst serisi STRIX'dir TUF değil 1080 Ti yazıyorsun 11 GB diyorsun 2080 Ti 2 GB falan herhalde.

2080 Ti 2 GB abartmayın iki GB olsa alınırdı 1 GB efendim sizde iyice abartmışsınız.

Sistem %100 hayali. Konu sahibi dedemizde zaten 74 yaşındaymış. 49000 TL'lik sistemde 1080 Tİ kullanılması da aşırı mantıksız. Bilgisiz birisi neden 49000 TL'lik sistem toplasın ki ?

Yarım saattir gülüyorum😃

(Hala gülüyorum🤣)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı