490 TL'ye Mizar MZ60 alınır mı?

Local Cahpe

Hectopat
Yer
Bursa
Dolap üzerinde 460TL'ye satıcıyla anlaştım, kargo + hizmet bedeli ve ürün toplam 490TL'ye yakın tutuyor. Brown Switch ve Almanca dizimi var. Türkçe Q dışında ve %60 klavye kullanmadım sorun çıkarır mı bilmiyorum.
Ürün bu:
Luna Siyah Kablolu Klavye Yeni & Etiketli Online Satın Al

1671038159919.png

Dolap üzerinde 460TL'ye satıcıyla anlaştım, kargo + hizmet bedeli ve ürün toplam 490TL'ye yakın tutuyor. Brown Switch ve Almanca dizimi var. Türkçe Q dışında ve %60 klavye kullanmadım sorun çıkarır mı bilmiyorum.
Ürün bu:
Luna Siyah Kablolu Klavye Yeni & Etiketli Online Satın Al

Eki Görüntüle 1602707

Hocam bir insan klavyeyi alıp neden kullanmaz hele ki alıp kutusundan bile neden çıkarmaz yıllar sonra satıp zarar etmek için mi? Garip geldi bana bilmiyorum.

Hocam bir insan klavyeyi alıp neden kullanmaz hele ki alıp kutusundan bile neden çıkarmaz yıllar sonra satıp zarar etmek için mi? Garip geldi bana bilmiyorum.
Satıcı bahanesi hepsi. Bugün birisi kullanılmamış yazmış, switchleri sordum sarı switch çok güzel çalışıyor yazdı. Bu klavyeler 200TL'ye yakın bir fiyatla satıldı bu yıl, şimdi 1500TL civarında.

Hocam çok zaman geçti satıcı ısrarla MNG Kargo ile gönderim yaptı ve klavyemi teslim etmedi. O klavye iade edildi bende 530TL'ye Yellow Switch aldım. Yellow Switch olmasından bir türlü memnun değilim önceki 200TL'lik klavyem ile arasında fark yok gibi. Tuşlar ve klavye el açısına göre yapılmış, klavye ağır ve hissiyatı güzel ama Yellow Switch'in sesi beklediğimden fazla ve çalışması için dibine kadar basmam gerekiyor. Benim ilk mekanik klavyem iyi davranamadım ve 1 Switch'i çıkarırken bozdum.
Ben eski klavyemi yıllarca kullandığımdan dolayı alışamadım, klavyeyi satmak istiyorum ama yaşım 18+ değil yani uygulamaların istediği bilgileri dolduramıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı