4900 TL PC toplama

Şunu buraya bırakayım da en olmadı başka birinin işine yarar. SSD çıkartılırsa o fiyat civarına düşüyor.
Tavsiye:
Tavsiye.jpg

Son düzenleme:
Olur mu öyle şey eğer almazlarsa gidip Tüketici Hakem Heyeti'ne falan başvurun. Her yerde iade kabulu zorunlu diye biliyorum.

Şunu buraya bırakayım da en olmadı başka birinin işine yarar.
Tavsiye: Eki Görüntüle 200200
Hocam sanırım gözünüzden kaçmış. M2 Sata SSD disk kullanımış onlar dizüstü bilgisayarlar için diye biliyorum. Yanlışım varsa kusura bakmayın.

Olur mu öyle şey eğer almazlarsa gidip Tüketici Hakem Heyeti'ne falan başvurun. Her yerde iade kabulu zorunlu diye biliyorum.

Hocam sanırım gözünüzden kaçmış. M2 Sata SSD disk kullanımış onlar dizüstü bilgisayarlar için diye biliyorum. Yanlışım varsa kusura bakmayın.
Tekrar konuştum internetten almadığınız sürece değişim yapamazsınız diyor yemin ediyorum ağlamaklı oldum ben anlamıyorum donanımdan diye anlayan abilerime güvendim keşke foruma yazsaydım.

Peki değişmesi gereken sadece ekran kartı mı ? yoksa o da değişsin dediğiniz bir parça var mı ?
Ekran kartını değiştireceklerini sanmıyorum fiyat farkından dolayı ama değiştirilecek olan en önemli parça diyebilirim SSD de değişitirip önerilen SSD lerden biri alınabilir.

Tekrar konuştum internetten almadığınız sürece değişim yapamazsınız diyor yemin ediyorum ağlamaklı oldum ben anlamıyorum donanımdan diye anlayan abilerime güvendim keşke foruma yazsaydım.
Gidip yüz yüze konuştunuz mu ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı