499 TL'ye SteelSeries'in GameDAC'ı alınır mı?

srcn90

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Gümrük Muhafaza Memuru
Arkadaşlar ürün sadece GameDAC, kulaklık yok.
499 TL'ye son 1 adet görünce almış bulundum. Cloud 2 ile kullanacağım. Ben oyunlarda sese çok önem veren biriyim, sizce verdiğim paraya değer mi? Çok farkeder mi oyunda? Genelde PUBG oynuyorum. Cloud 2 + SS GameDAC uyumu nasıl olur?

Alınmaz. İşin içinde oyun varsa DAC vs. hikaye. Sürücüleri oyuna göre optimize edilmiş kulaklığa DAC, DSP alınması parayı çöpe atmak olur. Çünkü sizden önce kulaklığın karakterine müdahale edilmiş oluyor.

O zaman Steelseries çöp mü üretmiş?

O zaman Steelseries çöp mü üretmiş?
Gerçek müzik tutkunları için çöp, hem oyun hem müzik dinlerim diye düşünenler için ise en düşük kalitede ürün üretmiş.

Zaten Steelseries kulakları kullanmama rağmen pek sevememiştim. Bunun yüzünden linç yediğim çok oldu...

Gerçek müzik tutkunları için çöp, hem oyun hem müzik dinlerim diye düşünenler için ise en düşük kalitede ürün üretmiş.

Zaten Steelseries kulakları kullanmama rağmen pek sevememiştim. Bunun yüzünden linç yediğim çok oldu...

Ben de Arctis 7 Wireless'ı iade etmek üzere yanıma aldım, yarın sabah nöbet çıkışı kargoya gidicem. Cloud 2 bin kat daha iyi.

Oyun için ne önerirsiniz Cloud 2 ile birlikte kullanmak üzere?

Geri
Yukarı