4F Debug restart sorunu

I223TTIN

Kilopat
Yer
Gaziantep - Hatay
Daha fazla  
Meslek
Zihin Engelliler Öğretmeni
Selamlar. Sistemimde Samsung NVM M.2 SSD'de Windows kurulu. PCI-e modunda ama bu SSD taktiktan sonra bilgisayar her ilk acilista Debug LED 4F e kadar geliyor 4F de daha BIOS gelmeden bir reset atiyor sonra normal sekilde basliyor. Windows calismasinda herhangi bir hata vs almiyorum ama baslangictaki o reset problemini bir turlu cozemedim. HDD'ler haric tum parcalarim yeni daha 1 yillik parcalar HDD'ler 4-5 yillik WD. Ama onlardan da sistem uzerinde herhangi bir sorunlar karsilasmiyorum. Yardimlarinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Problem böyle bir şey mi?

Problem böyle bir şey mi?
prize taktiktan sonra basliyor ama elektrigi tam kesmeden bios oncesi resetliyor. yani ayni sekilde degil ama benzer 1 reset sonrasi sorunsuz ayni sekilde aciliyor

Çözemedim, BIOS güncellemesi bekliyorum belki o şekilde çözülür.
bende Samsung 970 evo nvm 2 M.2 ssd den sonra boyle bir sorun basladi depo hdd leri her zaman ilk disk olarak gorunuyor sistemin kurulu oldugu m.2 portunu en sonda gosteriyor. Bios dan 1.siraya alsam da sanki hdd boot etmeye calisip sonra basa donuyor gibi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı