4GB RAM 6 GB Görünüyor

Feber

Decapat
Bilgisiyarıma 1 adet 2 GB 1 adet de 4 GB RAM takılı. Toplamda 6 GB olması gerekirken 8 olarak gösteriyor ve 4 GB RAM yeni aldım ve almadan önce yani 2 GB RAM varken de 4 GB RAM var olarak gösteriyordu. Eğer o 2 GB RAM yerine 4 GB RAM takarsam RAM 10 mu olur yoksa 8 mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır internetten baktım hatta hemen markasını söylüyüm 2 sinin biri kingston 99p5471 2gb diyeride yeni aldığım olan 4 gb
Hayır internetten baktım hatta hemen markasını söylüyüm 2 sinin biri kingston 99p5471 2gb diyeride yeni aldığım olan 4 gb
Ve Boyut Olarakta 2 Gb boyutunda Hani Benimde Yıllardır Beynim Yanıyor nasıl diye ama şikayetçi değilim sadece eğer o 2 gb yerine 4 takarsam 10 gibi birşeymi olucak yoksa Bilemiyorum Anakarta yüklü ram gibi birşeymi var

Dosya Ekleri

• Adsız.png2.png
    Adsız.png2.png
    28,4 KB · Görüntüleme: 63
Bu ekran görüntüaünde sistemdeki toplam bellek gözüküyor sadece. Slot slot ramleri görebileceğimiz herhangi bir programdan görüntü atabilir misiniz? Daha anlamlı bir sonuç çıkar belki oradan

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı