4K 27 inç OLED monitör tavsiyesi

kanfur

Kilopat
Daha fazla  
2024-25'te bu özelliklerdeki en iyi monitörü almayı planlıyorum. 4K 27 inç LG UltraGear var. Siyahlarını hiç sevmiyorum, bu yüzden OLED çok iyi olacaktır. Ve ekranı yansıma yapıyor LG'lerin. LG bu sorunu düzeltir mi yeni OLED'lerde bilemiyorum. Hangi marka en iyisidir oyuncu monitörü olarak? Tavsiylerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2024-25'te bu özelliklerdeki en iyi monitörü almayı planlıyorum. 4K 27 inç LG UltraGear var. Siyahlarını hiç sevmiyorum, bu yüzden OLED çok iyi olacaktır. Ve ekranı yansıma yapıyor LG'lerin. LG bu sorunu düzeltir mi yeni OLED'lerde bilemiyorum. Hangi marka en iyisidir oyuncu monitörü olarak? Tavsiylerinizi bekliyorum.
Oled'ler mat panel olmuyor yansıma illaki olacaktır. Mat ekranla kaplanırsa oled olmasının mantığı olmaz yani renkleri soluk gösteriyor mat kaplama olunca.

Oled'ler mat panel olmuyor yansıma illaki olacaktır. Mat ekranla kaplanırsa oled olmasının mantığı olmaz yani renkleri soluk gösteriyor mat kaplama olunca.
gerçi siyahları tamamen siyah gösterdiği için yansıma sorun olmaz diye düşündüm. fiyat önemli değil en iyisini bekleyeceğim.sizce hangi marka almalıyım 2024-25 aralığında?

Oled 27 inç 4k çok fazla monitör yok. 2024-2025'te yeni modeller çıkarsa onlara bakabilirsiniz
zaten 2024-25 te almayı planladım.ama oyun monitöründe en iyi marka hangisidir .fiyat önemli değil en iyisini arıyorum

Geri
Yukarı