4K 60 Hz 1Ms G-Sync monitör alınır mı?

4K oynatabilecek ekran kartı var ise neden alınmasın ? Çoğu ekran kartı 4K'da 60 FPS üstü performans veremeyeceği için 60 Hz yeter.

4K oynatabilecek ekran kartı var ise neden alınmasın ? Çoğu ekran kartı 4K'da 60 FPS üstü performans veremeyeceği için 60 Hz yeter.
Ekran kartım Zotac 1080 Tİ AMP Exstream Core Editation. Peki misal Assaian Cread oynuyorum çözünürlüğü 2K yada Full HD aldım. Görüntüde herhangi bir bozulma vs sorunu olur mu ? 2K oyun ayarları ultrada yada Full HD oyun ayarları ultrada olması durumunda görüntüde bir bozukluk yaşarmıyım yoksa yine görüntü güzel mi görünür

Ekran kartım Zotac 1080 Tİ AMP Exstream Core Editation. Peki misal Assaian Cread oynuyorum çözünürlüğü 2K yada Full HD aldım. Görüntüde herhangi bir bozulma vs sorunu olur mu ? 2K oyun ayarları ultrada yada Full HD oyun ayarları ultrada olması durumunda görüntüde bir bozukluk yaşarmıyım yoksa yine görüntü güzel mi görünür
Evet, görüntüde bulanıklaşma, bozulma gibi sorunlarla karşılaşırsınız böyle bir şey yaptığınız zaman. Takıntılı biriyseniz daha iyi bir ekran kartı almadan 4K monitör almayın. Ekran kartınız 4K için iyi bir kart değil günümüzde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı