4K 60Hz MacBook Pro için monitör önerisi

orvos

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar,

MacBook Pro 2020 4 Thunderbolt cihazıma monitör almak istiyorum kapağı kapatıp sadece evdeyken monitörden halletmek için işlerimi. Aşağıda gördüğünüz kabloyu bağlayabileceğim monitör gösterir misiniz? Bütçeyi açıkçası bilmiyorum ama gündelik film izlemek ve ders çalışma işlerim için alacağım o yüzden öyle pahalı bir şeye ihtiyacım yok. Çok teşekkürler şimdiden. Sevgiler.

https://www.hepsiburada.com/paugge-...ekli-usb-c-to-hdmi-2-0b-kablo-pm-HB000007ZCT7

Açıkçası oyun oynamak için olmadığı için bu tarz multimedia monitörlere bayılıyorum. Ancak tabii mi box s gibi cihazlarla aynı özellikler sağlanabilir. Bir de şu tarz ayakları inovatif monitörler ilgi çekici. Onun dışında HDR özellikli 4K monitörler piyasada bolca bulunuyor. Bunun gibi ürünler de işinizi görecektir.

İlk belirttiğiniz monitör Amazon TR de değil. Gösterdiğiniz yerden alsam 600 dolar gözüküyor her şey dahil ek bir fiyat çıkar mı buna?

Son çıkan fiyatın masraflar ve vergiler dahil fiyat olarak biliyorum ancak araştırmakta fayda var. Ancak iki katı fiyatına almak hiç akıl kârı gelmedi bana.

Geri
Yukarı