4K - 8K video çekme

Makaleler
1
Daha fazla  
Selamün aleyküm arkadaşlar.

4K ve 8K video çekme uygulaması arıyorum daha önce NVIDIA GeForce Experience ile 4K oyun videoları çekebiliyordum. Şimdi RX 5700 XT geçiş yapıyorum fakat AMD yazılımında arayüz biraz karışık geldi ve görüntü bazen çamurlaşıyor bana uygulama önerebilir misiniz? Bütçem 50-100TL arasıdır. 4K ve 8K video kayıt seçeneği olursa sevinirim.

1591521552651.png

Uygulamaya gerek yok, AMD'nin kendi kayıt kısmı var ve programlara nazaran daha kaliteli. 4K gibi destekleri de mevcut, harici bir programa para vermenin manası yok.

Eki Görüntüle 584961
Uygulamaya gerek yok, AMD'nin kendi kayıt kısmı var ve programlara nazaran daha kaliteli. 4K gibi destekleri de mevcut, harici bir programa para vermenin manası yok.

Bahsettiniz uygulamayı denedim. Fakat video çektiğimde görüntü aradabir çamurlaşıyor(pixelleşiyor) geforce experience kullanıyordum eskiden böyle sorun olmuyordu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
> Söylediğiniz yazılım ile kayıt ettim.
Eki Görüntüle 584961

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu da bahsettiğiniz yazımı ile kayıt ettim. Fakat sanırım vegas pro üzerinde ek olarak render yaptım. Tam ayarları bilmesemde bitini 240.000 olarak ayarlardım bunda bir sorun çıkmadı. ayarları tam hatırlamıyorum ama.

Geri
Yukarı