4K çok küçük olmayan güzel sensörlü fare önerisi

Lugia2231

Decipat
Kafamda AW720M var ama ROG veya Razer da olabilir marka olarak. Bütçe maksimum 4000 ne kadar altında olursa o kadar iyidir. Klavye olarak yakın zamanda Huntsman V2 optik mor Switch alacağım ona uygun olursa güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafamda AW720M var ama ROG veya Razer da olabilir marka olarak. Bütçe maksimum 4000 ne kadar altında olursa o kadar iyidir. Klavye olarak yakın zamanda Huntsman V2 optik mor Switch alacağım ona uygun olursa güzel olur.

Razer Huntsman keşke dün akşam alsaydınız ince Gaming gecesinde fiyatı inmişti ben satın aldım gelince size yazarım eğer aklınızda soru varsa.

Fare olarak Razer Viper modellerini öneririm.

razer da güzeldir tabi kablosuz istiyorsan kesinlikle öneririm. şarj konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Kablosuz kullanıcamda AW720M nasıldır? Sensörü daha iyi olan varmı o fiyatta?

Razer Huntsman keşke dün akşam alsaydınız ince Gaming gecesinde fiyatı inmişti ben satın aldım gelince size yazarım eğer aklınızda soru varsa.

Fare olarak Razer Viper modellerini öneririm.
Para birkaç güne elime geçecek ondan dolayı alamadım, optik switch çok önemli mi sizce?

@Lugia2231 klavye elime geldi ilk görüşlerim şu şekilde:

Klavyenin tuşları çok güzel pürüzsüz değil hafif doku var parmak daha iyi kavrıyor
Hissiyat çok güzel ayrıca sesini de çok sevdim
Klavyenin bilek desteği çok yumuşak ve rahat ayrıca deri kaplamaya sahip
Klavyenin USB girişi çok iyi tasarlanmış kabloda örgü ayrıca
Gecikmeyi ben hissetim gerçekten, benim eski ortalama bir şeydi o yüzden açıkça fark ettim

Beğenmediğim yanları şunlar:

Bilek desteği klavyeye sabit değil bu da ister istemez oyun sırasında kaymasını sağlıyor.
Klavyenin Türkçe desteği olmaması maalesef Türkçe kelimeler yer almıyor ama eğer TR klavye ezberlediyseniz normal şekilde devam ede biliyorsunuz

@Lugia2231 klavye elime geldi ilk görüşlerim şu şekilde:

Klavyenin tuşları çok güzel pürüzsüz değil hafif doku var parmak daha iyi kavrıyor
Hissiyat çok güzel ayrıca sesini de çok sevdim
Klavyenin bilek desteği çok yumuşak ve rahat ayrıca deri kaplamaya sahip
Klavyenin USB girişi çok iyi tasarlanmış kabloda örgü ayrıca
Gecikmeyi ben hissetim gerçekten, benim eski ortalama bir şeydi o yüzden açıkça fark ettim

Beğenmediğim yanları şunlar:

Bilek desteği klavyeye sabit değil bu da ister istemez oyun sırasında kaymasını sağlıyor.
Klavyenin Türkçe desteği olmaması maalesef Türkçe kelimeler yer almıyor ama eğer TR klavye ezberlediyseniz normal şekilde devam ede biliyorsunuz

TR Klavye benim için çok fark eder. Optik Switch çok prestijli bir şey bir de şimdi klavye 4000TL oldu az daha koyup ESL Edition almak mantıklı geliyor ancak 5000TL de az para değil. Biraz daha bütçe kısıtlamasına gideceğim gibi klavye için, mouse kafamda belli gibi AW720M alacağım gibi, daha iyi bir öneriniz var mı mouse konusunda.

TR Klavye benim için çok fark eder. Optik Switch çok prestijli bir şey bir de şimdi klavye 4000TL oldu az daha koyup ESL Edition almak mantıklı geliyor ancak 5000TL de az para değil. Biraz daha bütçe kısıtlamasına gideceğim gibi klavye için, mouse kafamda belli gibi AW720M alacağım gibi, daha iyi bir öneriniz var mı mouse konusunda.

Huntsman V2 baktığım zaman 3000TL idi.

Huntsman V2 baktığım zaman 3000TL idi.

@Lugia2231 ince hesap da fiyatı artmış evet ama diğer platformlarda fiyatlar az bir şey artmış bazılarında hiç artış yok.

Bu sitelerden almayı pek düşünmüyorum, gidip fiziksel alacağım.

Geri
Yukarı