4K için 6800XT sistem toplama

P1s1qo

Femtopat
Daha fazla  
Kasa:
PSU:
Anakart:
İşlemci:
Ekran kartı:
RAM:
SSD:
Monitör: aklıma yatan bulamadım.
Ben böyle bir sistem topladım beğeninize sundum önerilere açıkım mantıklı olduğu sürece.

RAM'leri 3600MHz yapin. Onun disinda sistem guzel gibi. Kasa hakkinda bir bilgim yok. Bir de karti referans almayin derim. Bazi yerlerde CW oldugundan bahsediyordu. Custom modelleri beklemek daha iyi olur gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'leri 3600MHz yapin. Onun disinda sistem guzel gibi. Kasa hakkinda bir bilgim yok. Bir de karti referans almayin derim. Bazi yerlerde CW oldugundan bahsediyordu. Custom modelleri beklemek daha iyi olur gibi.
Hocam bende referans rx6800xt alacağım stoklara gelince, fakat CW ne demek anlayamadım ?

Hocam bende referans RX 6800 XT alacağım stoklara gelince, fakat CW ne demek anlayamadım?

CW sesi. Yuk altinda duduklu tencereden cikan sese benzer bir cizirti oluyor. Herhangi bir zarari yok diye biliyorum sisteme ya da karta. Sadece Cw'nin boyutuna gore rahatsiz ediciligi az ya da cok olabiliyor. Bu arada ben vardir demiyorum. Yabanci inceleme videolarinda bundan bahsediliyordu diye hatirliyorum. Arastirmakta fayda var.

CW sesi. Yuk altinda duduklu tencereden cikan sese benzer bir cizirti oluyor. Herhangi bir zarari yok diye biliyorum sisteme ya da karta. Sadece Cw'nin boyutuna gore rahatsiz ediciligi az ya da cok olabiliyor. Bu arada ben vardir demiyorum. Yabanci inceleme videolarinda bundan bahsediliyordu diye hatirliyorum. Arastirmakta fayda var.
Şimdi anladım, benim 1060´da da aynı sorun var. KulağI yaklaştırınca belli oluyordu. Teşekkür cevabınız için.

Geri
Yukarı