4K kavisli 240 Hz monitör önerisi

Yok hocam 1ms sadece Hesiburada'da satılan monitörün özellikleri yanlış yazılmış bu monitörü satıldığı bütün sitelere baktım hepsinde 1ms yazıyor Vatan Bilgisayar'da 1ms olduğu yazıyor özelliklerine sizde bakabilirsiniz.

Tamam o zaman. Bu fiyatı hak ediyor mu sizce? Hoşuma gitti çünkü bayağı.

Tamam o zaman. Bu fiyatı hak ediyor mu sizce? Hoşuma gitti çünkü bayağı.

Kesinlikle o fiyatı haketmiyor. IPS glow ve ışık sızması çok fazla. Glow olmasa 10 numara monitör ama 4K 27 inç boyut bence iyi degil. En iyisi görerek satın alın. 4K görüntüyü 27 inçe sıgdırmak bana göre 1080p Full HD çözünürlügü 21 inç ekrana sıgdırmak gibi. 4K alacaksam en kötü 31.5 inç alırdım. Bu sebeple magazaya gidip görerek almanızı tavsiye ederim. IPS Glow dedigim gibi çok fazla. Detaylı incelemesi bu sitede var. LG 27GN950-B Review

Dosya Ekleri

• uniformity-large 950B.jpg
    uniformity-large 950B.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 37
Kesinlikle o fiyatı haketmiyor. IPS glow ve ışık sızması çok fazla. Glow olmasa 10 numara monitör ama 4K 27 inç boyut bence iyi degil. En iyisi görerek satın alın. 4K görüntüyü 27 inçe sıgdırmak bana göre 1080p Full HD çözünürlügü 21 inç ekrana sıgdırmak gibi. 4K alacaksam en kötü 31.5 inç alırdım. Bu sebeple magazaya gidip görerek almanızı tavsiye ederim. IPS glow dedigim gibi çok fazla. Detaylı incelemesi bu sitede var. LG 27GN950-B Review

Siz hangi monitörü almasını önerirsiniz?

Siz hangi monitörü almasını önerirsiniz?

Bu monitörü önerirdim LG 34GP83A-B ama Türkiye'de satan yok. Hatta daha birçok monitör önerirdim ama Türkiye'de satan bulamadıgım için Samsung Odyssey g7'nin 32 inç versiyonunu öneririm. LG'nin GP serisi çok iyi GL serisi neredeyse Full IPS glow. Gn serisi de benzer. GP serisinde bu sorunu düzeltmişler zahmet edip ama hepsinde degil. Monitör alacaksanız LG'den şaşılmaz aslında yılların tecrübesi var adamlarda.

Satıcısı Amazon.com.tr begenmezseniz iade edebilirsiniz 30 gün içinde. Samsung Odyssey G7 LC32G75TQSRXUF 32 inç 240 Hz 1 ms G-Sync WQHD Curved LED Monitör : Amazon.com.tr: Bilgisayar

32 inç kavisli ve 240 Hz ama maalesef 1440p çözünürlüge sahip. Bu arada kavisli monitör bakacaksanız 30 inç ve üstü öneririm. Kavisin sizi sarıp sarmalaması açısından. Yoksa 27 inç kavisli alırsanız yine çok iyi ama o kadar iyi sarıp sarmalamaz. 27 inç kavisli kötü mü derseniz sarıp sarmalama yapmasa bile gözlerinizi ve boynunuzu fazla çevirmek zorunda kalmadan kullanırsanız yani 27 inç ve kavisli ekran yine çok iyidir.

Kesinlikle o fiyatı haketmiyor. IPS glow ve ışık sızması çok fazla. Glow olmasa 10 numara monitör ama 4K 27 inç boyut bence iyi degil. En iyisi görerek satın alın. 4K görüntüyü 27 inçe sıgdırmak bana göre 1080p Full HD çözünürlügü 21 inç ekrana sıgdırmak gibi. 4K alacaksam en kötü 31.5 inç alırdım. Bu sebeple magazaya gidip görerek almanızı tavsiye ederim. IPS Glow dedigim gibi çok fazla. Detaylı incelemesi bu sitede var. LG 27GN950-B Review
Aynı monitörün bir düşüğü olan LG 27GL850 kullanıyorum ve LG'de öyle bir problem yok. Sebebi NANO IPS muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı