4K monitör önerisi

Wispex

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 4K monitör arayışındayım bildiğiniz, önerdiğiniz monitörleri RTINGS sonuçları mevcutsa paylaşabilir misiniz?

Benim bulduklarım (yoruma açık):

Bütçe 25K'ya kadar olması tercihimdir.

Merhaba, 4K monitör arayışındayım bildiğiniz, önerdiğiniz monitörleri RTINGS sonuçları mevcutsa paylaşabilir misiniz?

Benim bulduklarım (yoruma açık):

Bütçe 25K'ya kadar olması tercihimdir.
Gigabayt iyi bir marka, fakat Acer tavsiye etmem.

Dell G3223Q 32 inç 144Hz 1ms UHD FreeSync Premium Pro Fast IPS HDR600 Gaming Monitör
İkisine göz atabilirsiniz monitör konusunda AOC ve Viewsonic harici markaları ben çok beğenmiyorum kişisel fikrim.
Hocam G3223Q'de Gsync sertifikası yokmuş ondan sorun olurmu?
Aoc da iyi duruyor

Gigabyte iyi bir marka, fakat Acer tavsiye etmem.

Acer'in fiyatı özelliklerine göre çok uygun geldi bir tık anlam veremedim zaten ona.

Hocam G3223Q'de G-SYNC sertifikası yokmuş ondan sorun olur mu?
AOC da iyi duruyor

Acer'in fiyatı özelliklerine göre çok uygun geldi bir tık anlam veremedim zaten ona.

G-SYNC ve FreeSync genelde aynı kapıya çıkmıyor mu hocam? Sadece isimleri farklı AMD ekran karti ise FreeSync ndvidia ise G-SYNC ama pek fark etmiyor çok detaylı bilgi sahibi değilim.

G-Sync ve FreeSync genelde aynı kapıya çıkmıyor mu hocam? Sadece isimleri farklı AMD ekran karti ise FreeSync ndvidia ise G-Sync ama pek fark etmiyor çok detaylı bilgi sahibi değilim.

Hocam biraz araştırdım galiba NVIDIA Denetim Masası'ndan yapabiliyormuşuz ama oradan olmadığı takdirde yapılan işlemler biraz uğraştırıcı gibi duruyor.

Hocam biraz araştırdım galiba NVIDIA Denetim Masası'ndan yapabiliyormuşuz ama oradan olmadığı takdirde yapılan işlemler biraz uğraştırıcı gibi duruyor.

AOC'tan yana tercihiniz sağlıklı olabilir fiyatı uygun ve özellikleri iyi gelmişti tercih olarak bulundurabilirsinzi diye söylemiştim ama benim her zaman önceliğim ViewSonic ile AOC olurdu.

AOC'tan yana tercihiniz sağlıklı olabilir fiyatı uygun ve özellikleri iyi gelmişti tercih olarak bulundurabilirsinzi diye söylemiştim ama benim her zaman önceliğim ViewSonic ile AOC olurdu.

AOC monitör zamanında kullandım bir sorun görmedim şu an M27u ile U32 arasında bakıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı