4k monitör tavsiyesi

tufanyildiz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar,

1-2 ay öncesinde imzamda bulunan sistemi topladım. Fakat pascal teknolojisi ile birlikte ekran kartı ve işlemcimi yaz döneminde satabilirim. Daha kaliteli ve yeni teknoloji ekran kartı ve işlemci almak istiyorum. Şuanda kullandığım monitör 900p çözünürlüğe sahip. Yeni ekran kartları ile 4k çözünürlüğe geçmek istiyorum. Bu doğrultuda çok pahalı olmayan fiyat/performans ürünü bir 4k monitör tavsiyesi istiyorum. Fiyatlar hakkında pek bir bilgim yok. Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Bu monitörü buldum. Fakat fiyat olarak daha uygun monitörler varsa güzel olur.
SAMSUNG 28" LU28D590DS /UF 1 MS UHD 4K GAMING MONİTÖR

Bunun kaç mhz'de çalıştığını göremedim :) Sanal 4K oyun için 144 mhz destekli monitör almanız gerekiyor da.

Ama kafam karıştı fiyat neden bu kadar ucuz hemde 28" ?

Bunun kaç mhz'de çalıştığını göremedim :) Sanal 4K oyun için 144 mhz destekli monitör almanız gerekiyor da.

Ama kafam karıştı fiyat neden bu kadar ucuz hemde 28" ?

Valla bende anlamadım üstün körü fiyatlara bakayim dedim ve buna denk geldim. Biraz araştırdım da fiyatlar 2-3bin lira aralığında galiba. 1080p çözünürlükte 144hz monitör almak daha mantıklı duruyor şuanda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı