4K Native RTX off vs 4K DLSS Q RTX Ultra

rafettanozgur1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.

Uzun süredir bir türlü karar veremediğim bu konu hakkında deneyimlerinizi benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

4K DLSS quality RTX Ultra (45-50 FPS)
4K native RTX off (50-60 FPS)

İki grafik ayarından hangisinde daha güzel bir görüntü olduğuna bir türlü karar veremiyorum. En son Hogwarts Legacy'de denedim yine de emin olamadım.

Teşekkürler.

Bence DLSS quality, RTX ultra kombinasyonu daha güzel. Hem DLSS quality modu görüntüyü bozmadığı için RTX ile daha fazla keyif verecektir.

Hocam aslında problemim burada başlıyor. 4K Qualityde görüntü bana bozuluyor gibi geliyor, kendi kendime kuruntu mu yapıyorum diye bu konuyu açtım.

Hogwarts Legacy için RT açık daha iyi olur DLSS quality de kolay kolay fark edilmiyor zaten. Ya da kendiniz deneyin RT kapalı Ultra DLSS Q ve RT açık Ultra DLSS Q
Deneyeceğim hocam, biraz ilerledim oyunda hakikaten rtxin çok gerektiği yerler var

Hocam aslında problemim burada başlıyor. 4K Qualityde görüntü bana bozuluyor gibi geliyor, kendi kendime kuruntu mu yapıyorum diye bu konuyu açtım.

Deneyeceğim hocam, biraz ilerledim oyunda hakikaten RTX'in çok gerektiği yerler var.

Hocam 4K da çok az belli olması gerekiyor ama her oyunda değişiyor oynamadığım için bilemeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı