4K oyuncu monitörü tavsiyesi

Bütçe
15000
Aradım yakın zamanda gelecek bir ürün yokmuş. Biraz daha bekleyip M28U sipariş edeceğim Dell halen gelmezse.

Arkadaşlar tekrar selam. M.2'u şu an itibari ile tekrar stoklarda. Ben sipariş verdim, başka ihtiyacı olan arkadaşlar için yazmak istedim. Teşekkürler hepinize.

Bende tecrübelerinizi merak ediyorum. Hevesini kırmak gibi olmasın ama biraz olumsuz yorum yapanlarda olmuş monitöre. M28U ile sizin aldığınız monitör arasında kalabilirim diyordum. Sizin tecrübeleriniz faydalı olacak bana.

Bende tecrübelerinizi merak ediyorum. Hevesini kırmak gibi olmasın ama biraz olumsuz yorum yapanlarda olmuş monitöre. M28U ile sizin aldığınız monitör arasında kalabilirim diyordum. Sizin tecrübeleriniz faydalı olacak bana.

Aslına bakarsan bu iş ne kadar ekmek o kadar köfte misali. Ben günlerdir internet video sitesinde Hemen hemen tüm 4K monitör karşılaştırmalarını izliyorum. Bu fiyat aralığında En güzel seçenek şu anda bu ekran gibi duruyor. MSI markasının benzer monitörlerinin karşılaştırmalarında izledim ve maalesef M32u dan daha düşük puanlamalara sahip. Amazon üzerinden sipariş etmiştim ancak bu karşılaştırmalar izledikten sonra iptal ettim. Bu fiyat aralığında ve 4K olarak baktığımızda en mantıklı seçenek şu anda bu duruyor. Ekranı biraz tecrübe ettikten sonra muhakkak buraya kişisel görüşlerimi bildireceğim. Hepinize teşekkür ederim saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı