4K oyuncu monitörü tavsiyesi

Bütçe
15000

JuniorPilot

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kabin Memuru
Monitör
4K
Arkadaşlar selam. Aşağıdaki sistemim için sizlerden ve özellikle deneyimlemiş dostlarımızdan bilgi edinmek isterim. Biliyorsunuz ki teknoloji çağına ayak uydurabilmek hakikaten çok zor. Her şeyin birçok çeşidi ve kendi içinde sınıfları var. İleride daha da yükselteceğim işlemcim ve ekran kartım için şimdiden çok temel özelliklere sahip kullandığım monitörümü değiştirmek istiyorum. Ben Basic olarak şu özelliklerde bir monitörü aşağıda belirteceğim sistemim için aramaktayım. En önemlisi de markalar arasında çok gidip geliyorum ve kronik problemleri olan birçok marka model olduğundan böyle bir şey yaşamak/ yanlış yapmak istemiyorum.
Aradığım monitör; 4K, minimum 144Hz, IPS, minimum 27 inc ve maksimum 4 ms, bütçe olarak maksimum 15 bin TL olmalı.
Sistemim de şu şekildedir;

Cougar Full Tower kasa.
Anakart MSI B450 Tomahawk Max.
İşlemci AMD Ryzen 5 3600 + sıvı soğutma.
Ekran kartı EVGA FTW3 3070 Ti.
RAM 16x2 / 32 GB.
M.2 SSD Samsung 1 TB.

Örnek bir de link paylaşmak isterim, ürünü de hâli hazırda incelemekteyim;

Çok değerli vaktiniz ve kıymetli bilgileriniz için şimdiden saygılarımı sunuyorum.

Rekabetçi oyunlar çok sık oynamıyorum, nadiren. Ağırlıklı olarak Forza serisi, GTA V'e Tomb Raider God of War tarzı hikayeli oyunlar. Önerebileceğiniz başka ekranlar var mı peki? Ek olarak bu iki monitöre de bakıyorum, deneyimlemiş arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim;

Son düzenleme:
Büyük olsun derseniz buna:
27-28inç olsun derseniz bunlardan birine bakın.

Hocam ben daha düşük bütçeli(6000-10000 bir monitör önermeyi düşünüyorum ama bütçe nasıl olsun

Hocam ben daha düşük bütçeli(6000-10000 bir monitör önermeyi düşünüyorum ama bütçe nasıl olsun
Hocam selamlar. Bütçe konu başlığında da belirttiğim gibi 15.000 civarları. Düşük birşey almak istemiyorum, uzun süre kullanmayı hedefliyorum.
Yüksek bütçeli bir şey arıyorsan Dell G3223Q Monitör önerimdir. 4K alanında üstüne tanımam.
Eğer boyut büyük geliyorsa senin baktığın M28U'da işini görür.
Merhabalar, internette satan bir yer bulamadım ve halen bakınıyorum yine de.. güzel monitör, gigabyte m28u ile karşılaştırsam hangisini alırım bilemedim ..
Büyük olsun derseniz buna:
27-28inç olsun derseniz bunlardan birine bakın.
Selamlar, 32 inç olur ancak dell satışta bulamıyorum. Bir de m28u ile g3223q arasında kullanıcı deneyimi olarak bilinen farklar mevcut mu ? Teşekkürler tekrardan..

Merhaba, internette satan bir yer bulamadım ve halen bakınıyorum yine de. Güzel monitör, Gigabyte M28U ile karşılaştırsam hangisini alırım bilemedim.

Dell için Gaming.gen "yakında gelecek" diyor. İsterseniz arayıp sorun. Belki tarih verirler.
Sunduğu özellikleri parasını hak eden nitelikte.
Gigabyte M28U vs Dell G3223Q Side-by-Side Monitor Comparison baktığın iki monitörün incelemesi mevcut. Birbirlerine çok yakın değerler sunuyor. Sadece bazı kullanıcıların takıldığı overshoot hata oranı M28U'da biraz fazla Dell'e göre.
Onun harici üzecek bir yanı bulunmuyor.

Aradım yakın zamanda gelecek bir ürün yokmuş. Biraz daha bekleyip m28u sipariş edeceğim dell halen gelmezse..

Arkadaşlar tekrar selamlar. M32u şuan itibari ile tekrar stoklarda. Ben sipariş verdim, başka ihtiyacı olan arkadaşlar için yazmak istedim. Teşekkürler hepinize..

Son düzenleme:
Arkadaşlar tekrar selam. M32u şu an itibari ile tekrar stoklarda. Ben sipariş verdim, başka ihtiyacı olan arkadaşlar için yazmak istedim. Teşekkürler hepinize.

Güzel bir seçim olmuş. Geldiğinde ilk bakış düşünceni paylaşırsın tekrardan. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı