4K, renkleri iyi monitör önerisi

Bütçe
10bin Tl

673535

Femtopat
Yeni bilgisayarıma monitör arıyorum ve hangi monitörü almalıyım gerçekten çok kararsız kaldım. Genel olarak çizim için kullanacağım, arada sırada hikaye oyunu oynuyorum. 10bin TL altı 4K ve renkleri iyi olan başka monitör önerisi alabilirim. Sistemim 4080 i7 13700KF.

Yeni bilgisayarıma monitör arıyorum ve hangi monitörü almalıyım gerçekten çok kararsız kaldım. Genel olarak çizim için kullanacağım, arada sırada hikaye oyunu oynuyorum. 10bin TL altı 4K ve renkleri iyi olan başka monitör önerisi alabilirim. Sistemim 4080 i7 13700KF.

O bütçelere çıkmışken ya 2K 144 Hz üstü al ya da bütçe arttırıp 4 k 144 Hz üstü al 60 Hz mi kaldı. 4080 sisteme hiç yakışmaz.

Eğer grafik tasarım alanında yoğun çalışıyorsan bu alan için üretilmiş monitör alman gerekir.
ViewSonic VP2756-2K Monitör Mesela bunu tercih edebilirsin.
Renk uzayı geniştir, Delta renk kalibrasyonu fabrika çıkışlıdır ve Pantone Validated sertifikası bulunuyor. Oyunda oynanır. Fakat asıl görevi renk üstünlüğü gerekli olan alanlardır.

Eğer grafik tasarım alanında yoğun çalışıyorsan bu alan için üretilmiş monitör alman gerekir.
ViewSonic VP2756-2K Monitör mesela bunu tercih edebilirsin.
Renk uzayı geniştir, Delta renk kalibrasyonu fabrika çıkışlıdır ve pantone validated sertifikası bulunuyor. Oyunda oynanır. Fakat asıl görevi renk üstünlüğü gerekli olan alanlardır.

Tavsiyeniz için teşekkürler monitörü çok beğendim büyük ihtimalle sizin atıığınız modeli satın alacağım. Yardımınız için çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı