4K Samsung Smart TV'de Xbox Series X iyi çalışır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar benim galiba 2016'da aldığım (tam hatırlamıyorum) bir 4K Samsung Smart TV'im var 50/60hz yazıyor gecikme süresini yazmıyor ama biraz fazla çünkü screen mirroring de telefonda daha erken televizyonda daha geç oluyor YouTube falan var HDMI 2.0 var Xbox Series X'in 2.1 var, uyar mı? Yoksa 2.0 kablo mu almam lazım? Gecikme çok olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim galiba 2016'da aldığım (tam hatırlamıyorum) bir 4K Samsung Smart TV'im var 50/60hz yazıyor gecikme süresini yazmıyor ama biraz fazla çünkü screen mirroring de telefonda daha erken televizyonda daha geç oluyor YouTube falan var HDMI 2.0 var Xbox Series X'in 2.1 var, uyar mı? Yoksa 2.0 kablo mu almam lazım? Gecikme çok olur mu?
Sorun olmaz. Kutudan çıkan HDMI kablosu ile konsolu televizyona balayabilirsiniz.

Screen Mirroring internet üzerinden görüntü aktardığı için gecikme olması normaldir. Konsolda öyle bir şey olmaz.

Sorun olmaz. Kutudan çıkan HDMI kablosu ile konsolu televizyona balayabilirsiniz.

Screen mirroring internet üzerinden görüntü aktardığı için gecikme olması normaldir. Konsolda öyle bir şey olmaz.

Çok teşekkür ederim peki kutudan çıkan 2.1 kablosunu 2.0 girişine takabilir miyim? Ve TV'min gecikme süresini nasıl öğrenebilirim çok yeni değil de heh bir de zaten konsolun gücü olduğu için gecikme süresinin fazla olması bir şeyi değiştirir mi?

Takabilirsiniz, hayırlı olsun şimdiden. Derdiniz bu olsun.
Paranız varsa PS5 almanızı öneririm. XBOX Series X fazla ısınıyor.
Uzun vadede sorun çıkaracağını düşünüyorum. Ama karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı