4K Steam remote play için Android TV stick önerisi

arif0

Decapat
Daha fazla  
Samsung OLED cihazlar da çok iyi ekran var ama marketi çok zayıf. Tizen OS (linux) olduğundan APK yüklemek yok ve Steam Link yani remote play 2023'ü sonunda kaldırılmış. 4K OLED sahibi biri olarak Samsung TV de remote play yapmaya çalışıyorum, bana HDMI ile bağlamak için chromecast ya da Android Mi Stick gibi bir şey önerebilir misiniz?

Steam link üzerinden internet ile mi yapmak istiyorsunuz yoksa kasadan hdmi ile mi?
1. Seçenek ise steam link pek optimize değil, şahsen 50mbps internet ile cloud servislerinde cam gibi görüntü alabilirken, steam link ile kablolu bağlantıyla dahi yüksek kalite alamıyorum.
2. Seçenek ise mi box 2. Nesil güzel bir seçim olur.

Steam link ile hocam, HDMI'ı zaaten uzatabilseydim TV'ye bağlardım kasayı.

Steam link üzerinden internet ile mi yapmak istiyorsunuz yoksa kasadan hdmi ile mi?
1. Seçenek ise steam link pek optimize değil, şahsen 50mbps internet ile cloud servislerinde cam gibi görüntü alabilirken, steam link ile kablolu bağlantıyla dahi yüksek kalite alamıyorum.
2. Seçenek ise mi box 2. Nesil güzel bir seçim olur.

Steam link ile hocam, HDMI'ı zaaten uzatabilseydim TV'ye bağlardım kasayı.
Telefonunuzun markası ve modeli nedir hocam.
Eğer hdmi desteği varsa öncelikle telefonla deneyebilirsiniz, genelde amiral gemisi modellerde özellikle Samsung s ve note serilerinde mevcut.
En azından sağlıklı bir aktarım oluyor mu emin olursunuz, ardından tv box alırsınız

İp 6S hocam.

Telefonunuzun markası ve modeli nedir hocam.
Eğer HDMI desteği varsa öncelikle telefonla deneyebilirsiniz, genelde amiral gemisi modellerde özellikle Samsung s ve Note serilerinde mevcut.
En azından sağlıklı bir aktarım oluyor mu emin olursunuz, ardından TV box alırsınız.

Muhtemelen yoktur hocam, alıp denemeniz lazım. Tekrar söylüyorum şahsi tavsiyem f/p olarak mi box 4k 2.nesil, bütçe artabilir derseniz daha iyi modellerde var fakat sadece belirttiğiniz amaç ve tv izlemek içinse pekte gerek yok

Geri
Yukarı