4K TV için HDMI kablo tavsiyesi

Amiidamaru

Kilopat
Yer
İstanbul
ASUS ROG STRIX RTX 2060 OC model ekran kartından Samsung 43RU7400 4K akıllı TV'ye görüntü ve ses aktarmak için 5 metre HDMI kabloya ihtiyacım var. Genelde ETS 2 ve pes tarzı oyunları oynamak için TV kullanıyorum. Hangi kabloyu almalıyım? Anlayan arkadaşlar ürün bağlantısı paylaşırlarsa sevinirim.

Hocam ihtiyacınıza uyumlu olan kabloyu bu liste içinden belirleyip alabilirsiniz👍

Düzenleme: Ancak en az 2.0 kablo tercih etmeniz gerekmekte, aksi halde 60 fps alamayabilirsiniz ve bundan dolayı hiç keyif almazsınız 👍

Dosya Ekleri

• 1543251979231.png
    1543251979231.png
    15,3 KB · Görüntüleme: 257
Technopat'ın HDMI kablo satın aldığı bir video buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video'da aşağıdaki ürünü kullanmışlar. Sertifikalı ve halen güncel bir ürün sanırım. Ben de bu ürünü tercih edeceğim.

Son düzenleme:
Technopat'ın HDMI kablo satın aldığı bir video buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video'da aşağıdaki ürünü kullanmışlar. Sertifikalı ve halen güncel bir ürün sanırım. Ben de bu ürünü tercih edeceğim.

Evet gönderdiğim koşullara uyuyor, sorun yok gibi görünüyor teknik anlamda, satıcı da güvenliyse hayırlı olsun.

Geri
Yukarı