4K TV önerisi

Tribalsatak

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aileme 4K TV alacağım. Fakat TV piyasası hakkında hiç bir bilgim yok. Hangi marka iyidir? Alınacak TV hangi özelliklere sahip olmalı vb. konularda da bilgim yok.
Ayrıca TV ile tarayıcı üzerinden internete girilmesi şart bizim için. Bu TV'nin özelliğine mi bağlı yoksa başka bir şey mi yapmak veya almak lazım? Fiyat olarak ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur. Fakat kötü de bir ürün olmasın. F/P önerilerinizi bekliyorum.

@FernandoTorres Ceza yemiştim cevap veremedim. Güzel sistem. Neyse, bütçem 1500 civarı. Duruma göre artabilir, azabilir.
Söylemiş olduğunuz bütçe çok düşük. O fiyata 4K zor olsa bile Smart özellikleri aşırı vasat olur yada hiç olmaz. Benim tavsiyem Samsung 43MU7000 olacak. 2.500 civarında satılıyor.

Size söylediğim ürünü alabiliyorsanız onu alın. F/P ürünüdür. Geçen yaz bütçe artmasa bizzat onu almayı planlıyordum. Smart özellikleri çok iyi Netflix vb. Pek çok yararlı ve güzel uygulama var. Sizin söylediğinizin panel kalitesi bunun kadar iyi olmamakla birlikte bu tarz özelliklerinin de dolu dolu olacağını pek sanmıyorum.

Size söylediğim ürünü alabiliyorsanız onu alın. F/P ürünüdür. Geçen yaz bütçe artmasa bizzat onu almayı planlıyordum. Smart özellikleri çok iyi Netflix vb. Pek çok yararlı ve güzel uygulama var. Sizin söylediğinizin panel kalitesi bunun kadar iyi olmamakla birlikte bu tarz özelliklerinin de dolu dolu olacağını pek sanmıyorum.
Kusura bakmayın geç cevap verdiğim için. Yeni gördüm mesajı. Öncelikle sağolun önerileriniz için. Peki, televizyonda tarayıcıyla internete girme nasıl gerçekleşiyor? Bir de 4K TV için ekstra olarak 4K uydu alıcısı almak gerekiyor mu ve bütün kanallar 4K yayın veriyor mu?

Verdiğiniz bütçeyle 4k bir TV almak imkansız. Zaten almanızı tavsiye etmem neticede şu an dünyada sadece 4k yayını yapan 4 ülke var. Bunlardan biri de bizim ülkemiz. Ancak bizde de sadece bir kanal var TRT 4k. Film indirip izlemeye kalksanız 4k filmleri indirmeye ne zaman ne de kota yeter.

Verdiğiniz bütçeyle 4k bir TV almak imkansız. Zaten almanızı tavsiye etmem neticede şu an dünyada sadece 4k yayını yapan 4 ülke var. Bunlardan biri de bizim ülkemiz. Ancak bizde de sadece bir kanal var TRT 4k. Film indirip izlemeye kalksanız 4k filmleri indirmeye ne zaman ne de kota yeter.
Anca gördüm mesajınızı, kusura bakmayın. Dediğiniz mantıklı geldi. Yeni konu da açacağım ancak burdan da 750TL - 1250TL arası Full HD bir televizyon önerirseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı