4K TV yalanı

Arkadaşlar 4K TV sipariş ettik ama 4K diye bir şey yokmuş. D-Smart'ı aradım sadece TRT'de 4K izlersiniz diyor. Çanak anten takıp normal izlediğimiz kanallarda 1080p izleniyormuş.

Biz neden 4K TV alıyoruz o zaman? 4K bir şey izleyemiyor muyuz?

Ekran 4K verir ama kanallar 4K veremeyebilir bunun için bir şey yapabileceğinizi düşünmüyorum. Diğer platformlarda verir ve bazı kanallarda verir diye biliyorum.

İzlersin ama Netflix Prime Video gibi uygulamarda olan film dizileri izleyebilirsiniz çanak yayınından izleyemezsiniz ya Digitürk gibi platformda kutulu şekilde ya da yukarıda dediğim uygulamardan anca.

Arkadaşlar 4K TV sipariş ettik ama 4K diye bir şey yokmuş. D-Smart'ı aradım sadece TRT de 4K izlersiniz diyor. Çanak anten takıp normal izlediğimiz kanallarda 1080p izleniyormuş.

Biz neden 4K TV alıyoruz o zaman? 4K bir şey izleyemiyor muyuz?
Bilgisayar bağlayıp 4k şekilde nasıl oynanıyor bakabilirsiniz. Ortada yalan falan yok kanallarla alakalı yoksa gidip 4k olarak kullanabiliyorsunuz. Ürünle alakalı nerede "Her TV kanalı artık 4K!" yazıyor ki?

4K çözünürlükte olan bir TV muhtemelen smarttır da. Diğer sosyal medya kanallarından 4K içerikler edinebilirsiniz. Netflix, YouTube vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı