4K TV'yi monitör olarak kullanma

zagzirus

Kilopat
Daha fazla  
4K TV alıp monitör olarak PC ve konsol ile kullanan var mı? Varsa deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Hangi tarz TV tercih edilmelidir? Ya da 31.5 inç 144Hz monitör daha iyi bir seçenek mi?

TV 1080P 60 Hz kullanıyorum tövbe ettim. Yeni sistem alınca direk satıp 2K 144 HZ monitör alacağım. Yakından bakıyorum pikselleri sayıyorum ki 1080P 24" olmasına rağmen.

4K TV alıp monitör olarak PC ve konsol ile kullanan var mı? Varsa deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Hangi tarz TV tercih edilmelidir? Ya da 31.5 inç 144Hz monitör daha iyi bir seçenek mi?
Ben Philips oled804 TV yi monitör olarak kullanıyorum. Güçlü bir ekran kartı ile(bendeki gtx 1080 ti) 2k 120hz de gayet tatmin edici bir deneyim sunuyor. Lg oledler ve samsung q70 ve üzeri serilerinin de gayet iyi bir oyun performansı sunduğu söyleniyor.

Arkadaşlar öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim. İmla hatasından ötürü ceza almıştım. Şuan 2k 27 inç monitör kullanıyorum. Güçlü bir bilgisayarım var. Ya 1080p projeksiyon alacağım yada 32'' monitör yada 4K TV kararsızım. TV alırsamda çok büyük olmayacak çünkü monitör olarakta kullanacağım. Sanırım 4k 120 hz biraz hayal. Şuan PS4 standart kullanıyorum ilerki yıllarda PS5 olabilir. PS5 2k ya destek vermiyormuş, 4k için sanırım hala erken?

Samsung 4K TV var kullandığım. Tabii TV olarak kullanıyorum. Ama bir PC bağlı ona. Gerektiğinde kullanıyorum. Çok sıkıntı olmuyor film izlerken ama biraz fare imleç hareketleri monitördeki gibi seri olmuyor nedense. Sebebi nedir bilmiyorum ama bir gecikme var gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı