5.0 Bluetooth kulaklık 4.1 Bluetooth Android Telefonda Çalışır mı?

yuvu

Picopat
Soru başlıkta. Anker Q10 almak istiyorum. Bluetooth 5.0 yazıyor ancak benim telefonum 4.1 olarak gözüküyor. Herhangi bir bağlanmama gibi sorun olur mu? Test edemeyeceğim çünkü internetten almayı planlıyorum. Kulaklık

5.0 yazması, 5.0'a kadar destekliyor anlamına gelir. Yani sizin telefonunuzla herhangi bir uyumsuzluk göstermez.
Destekler, çekinmeden alabilirsiniz.
Peki herhangi bir başka sorun olur mu? Yani ne bileyim, sitede 60 saat yazıyor. Bu bana abartı geldi hadi diyelim yoğun kullanımda 30 saat olsun. Benim telefonum 4.1 olduğu için 15 saate falan düşer mi? Yoksa sorunsuz mu olur?

Peki herhangi bir başka sorun olur mu? Yani ne bileyim, sitede 60 saat yazıyor. Bu bana abartı geldi hadi diyelim yoğun kullanımda 30 saat olsun. Benim telefonum 4.1 olduğu için 15 saate falan düşer mi? Yoksa sorunsuz mu olur?

Yoğun kullanımda neden 30 saate düşsün? 15 saate düşmez merak etme. Belki 1-2 yıl sonra bataryasının ölmesinden dolayı azalır. Bende de bu bütçede bir Sony var 35 saat vaat ediyor. İki sarjımın arasından bayağı zaman geçiyor gerçekten.

Yok efendim, herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ama dediğiniz gibi pil süresi çok kısa da olsa değişir, ama aksine artar azalmaz. Çünkü 4.1 5.0'dan çok az olsa da daha az enerjiye ihtiyaç duyar.

Soru başlıkta. Anker Q10 almak istiyorum. Bluetooth 5.0 yazıyor ancak benim telefonum 4.1 olarak gözüküyor. Herhangi bir bağlanmama gibi sorun olur mu? Test edemeyeceğim çünkü internetten almayı planlıyorum. Kulaklık
Çalışır hocam, 5.0 yazması 5.0 destekliyor anlamına geliyor. Alt model Bluetooth sürümlerinde de çalışır alacağınız kulaklık sıkıntı çıkmaz.

Kulaklığınız Bluetooth 5.0'a kadar olan sürümler ile uyumlu çalışacaktır. 4.1 sürümü ile kullanmanızın size getireceği tek dezavantaj ise ses çözünürlüğünün belli bir seviyenin üzerine çıkaramamak olacaktır. Bunun sebebi de telefonunuzun sahip olduğu Bluetooth sürümünün veri aktarım kapasitesidir.

Kulaklığınız Bluetooth 5.0'a kadar olan sürümler ile uyumlu çalışacaktır. 4.1 sürümü ile kullanmanızın size getireceği tek dezavantaj ise ses çözünürlüğünün belli bir seviyenin üzerine çıkaramamak olacaktır. Bunun sebebi de telefonunuzun sahip olduğu Bluetooth sürümünün veri aktarım kapasitesidir.
Çok farkeder mi ses çözünürlüğü? Kulaklığın basslarını övüyorlar o yüzden benim ilgimi çekmişti hatta. Basslar olmayacaksa hiç almayayım.

Çok farkeder mi ses çözünürlüğü? Kulaklığın basslarını övüyorlar o yüzden benim ilgimi çekmişti hatta. Basslar olmayacaksa hiç almayayım.

Efendim acaba hiç enstrüman çalıyor musunuz? Çalmıyorsanız büyük ihtimal fark etmezsiniz. O kadar da büyük bir fark yaratmaz.

Geri
Yukarı