5.000₺ Android telefon önerisi

Bütçe
5000

AdonisX

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi günler 5.000₺ civarında ortalama 1 yıl kullanacağım bir telefon istiyorum. Daha sonra yurt dışına çıkacağım donmayacak, takılma yapmayacak sosyal medya ve mesajlaşma, video izleme ağırlıklı kullanmak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum, donmaması takılmaması benim için önemli.

Merhaba, iyi günler 5.000₺ civarında ortalama 1 yıl kullanacağım bir telefon istiyorum. Daha sonra yurt dışına çıkacağım donmayacak, takılma yapmayacak sosyal medya ve mesajlaşma, video izleme ağırlıklı kullanmak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum, donmaması takılmaması benim için önemli.
Sıfır:
Redmi 10C
Redmi 12C
Samsung A13

İkinci el:
Samsung S10, S10 Plus
iPhone 8 Plus
Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 9 Pro veya kaçak Redmi Note 10/11 Pro

Onun dışında 1000-2000 veya mümkünse 3000 lira bütçe arttırıp Samsung A14, M14, Redmi 12 veya Realme C53 ve C55'e de bakabilirsin.

Sıfır alacaksan Redmi 10C. İkinci el;
•S10 Serisi
•OnePlus 7 serisi
•Poco F2 Pro

Sıfır:
Redmi 10C
Redmi 12C
Samsung A13

İkinci el:
Samsung S10, S10 Plus
iPhone 8 Plus
Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 9 Pro veya kaçak Redmi Note 10/11 Pro

Onun dışında 1000-2000 veya mümkünse 3000 lira bütçe arttırıp Samsung A14, M14, Redmi 12 veya Realme C53 ve C55'e de bakabilirsin.

Şuanda kullandığım telefon redmi serisinde ve arayüzünden sıkıldım biraz farklı arayüz ya da akıcı olan bir işlemci olarak hangisini tercih etmeliyim farklı marka Samsung daha mı iyi olur ?

Bütçe biraz daha artarsa M14 alınabilir.

Geri
Yukarı