5.000 TL 2K monitör önerisi

Bütçe
5000
O bütçeye kavislilerde Samsung Odyysey G7 öneririm.
Düz ise:
3 monitör de geniş renk gamutu ile filmlerde ve senaryolu oyunlarda görselliği daha da tatlı kılarken incelemelerde gerçekten düşük tepki süresi ve az ghosting ile de rekabetçi oyunlarda kullananı asla üzmez.
İncelemeleri:
Odyysey G7 aldığınızda acilen firmware update yapmalısınız. Son yıllardaki Samsung monitörler fabrika çıkışlı eksikliklerle piyasaya sürülüp sonradan yamanıyorlar. Özellikle HDR aktifken sorun olabiliyor.

Son düzenleme:
O bütçeye kavislilerde Samsung Odyysey G7 öneririm.
Düz ise:
3 monitör de geniş renk gamutu ile filmlerde ve senaryolu oyunlarda görselliği daha da tatlı kılarken incelemelerde gerçekten düşük tepki süresi ve az ghosting ile de rekabetçi oyunlarda kullananı asla üzmez.
İncelemeleri:
Yıllarca düz monitör kullandım. Hem oyun için, hem webmaster vs işlerle uğraştığım sebeple curved almak istiyorum. Şuan en iyi curved 27-37 inc arasında en iyisi SAMSUNG Odyssey G7 27" 1ms 240HZ 2K HDR600 Curved QLED Gaming Monitör diyebilirmiyiz. Tavsiye üzerine curved almacağım. Yoksa Lg düz modelleri tercih etmem doğru olur. Aldıktan sonra pişmanlık yaşamak istemiyorum

Odyysey G7 aşırı kavisli (1000R) olduğundan görüntüde bozulma oranı yüksek. Bazı incelemelerde bu bozulmanın rahatsızlığını FPS oyunlarında bile farketmişler. Bu monitörü mağazada deneyimleyip o şekilde alın derim.
Yıllarca düz monitör kullandım. Hem oyun için, hem webmaster vs işlerle uğraştığım sebeple curved almak istiyorum. Şuan en iyi curved 27-37 inc arasında en iyisi SAMSUNG Odyssey G7 27" 1ms 240HZ 2K HDR600 Curved QLED Gaming Monitör diyebilirmiyiz. Tavsiye üzerine curved almacağım. Yoksa Lg düz modelleri tercih etmem doğru olur. Aldıktan sonra pişmanlık yaşamak istemiyorum
İş için de kullanacaksanız kavisliye pek bulaşmayın derim. Hele ki G7 hiç olmaz bence. Yabancı video incelemelerde adamlar gösteriyor niye olmayacağını. Renk doğruluğu ve diğer açılardan Dell daha iyi LG'ye göre.

G7 overpriced bir model. Evet 240Hz ama yazılanın ötesinde renk gamı olarak büyük sahtelik var.

Bütçe aralığında fiyatı 4000 yakınlarında olduğu zaman BenQ EX2780Q, eğer BenQ 4500 üstü ise Dell S2721DGF. Rakip monitörlerin bütçe bu kadarken adı bile okunmaz.

27GL850 ise siyah eşitliği acısından zorrrrt.

Yeni konular

Geri
Yukarı