5.000 TL bilgisayar seçimi

Hocam bu bilgisayarlar alınır mı? Alınırsa hangisi alınır? İki sistem ile 5000 TL'ye anlaştım. Biri ful set diğeri sadece kasa.

www.letgo.com/item/askere-gideceim-iin-satlk-iid-975298282

www.letgo.com/item/oyun-canavar-iid-878556405
Sadece kasa olan sistem bu fiyatta çok kötü ama diğer kasa diğer ekipmanlar ve oyuncu koltuğu ile beraber verdiği için fiyatı iyi.

Gtx 1050 eğer Rdr2 God of War gibi oyunlar değilde GTA 5 Valorant vs oynuyorsanız gayet yeterli. Yine de RDR2, GOW gibi oyunları da 720P'de akıcı oynayabilirsiniz. İ7 7700 iyi bir işlemci, ileride eğer ekran kartınızın performansından memnun kalmazsaniz ekran kartını satıp üzerine biraz ekleyerek çok daha iyi bir sistem haline getirebilirsiniz.

Kısaca full set olarak satılan sistem 5 bin TL için iyi bir sistem. Alırken testlerini yapmaya özen gösterin.

Çok doğru bir sistem bence eline sağlık. İki sistemden de fps olarak pek aman aman da fark olmaz
Hocam iyi ama full set olan sistem 5 bine kasa yanında çevre birimlerini ve koltuğu da veriyor. Hem ileride ekran kartını değişmek isterse elinde GTX 1050 olacağı için onu satarak alacağı ekran kartının masrafını da biraz karşılamış olacak. Yani bence bütçesini zorlamasına gerek yok. Full set olan gayet iyi.

Sadece kasa olan sistem bu fiyatta çok kötü ama diğer kasa diğer ekipmanlar ve oyuncu koltuğu ile beraber verdiği için fiyatı iyi.

GTX 1050 eğer RDR2 God of War gibi oyunlar değil de GTA 5 Valorant vs oynuyorsanız gayet yeterli. Yine de RDR2, GoW gibi oyunları da 720P'de akıcı oynayabilirsiniz. i7 7700 iyi bir işlemci, ileride eğer ekran kartınızın performansından memnun kalmazsaniz ekran kartını satıp üzerine biraz ekleyerek çok daha iyi bir sistem haline getirebilirsiniz.

Kısaca Full set olarak satılan sistem 5 bin TL için iyi bir sistem. Alırken testlerini yapmaya özen gösterin.

Hocam iyi ama Full set olan sistem 5 bine kasa yanında çevre birimlerini ve koltuğu da veriyor. Hem ileride ekran kartını değişmek isterse elinde GTX 1050 olacağı için onu satarak alacağı ekran kartının masrafını da biraz karşılamış olacak. Yani bence bütçesini zorlamasına gerek yok. Full set olan gayet iyi.

Hocam Full set sistemi satanın sahibi haber vermeden satmış ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

Hocam Full set sistemi satanın sahibi haber vermeden satmış ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.
Hocam maalesef yapacak bir şey yok. Sizin için bir sistem buldum. Satılan sistem kadar iyi değil ama bu sistem için ideal bir fiyata sahip. Sizde araştırmaya devam edin belki yine güzel bir sistem bulursunuz. Eğer sıfır almak isterseniz de yukarıda arkadaşın önerdiği R5 4650G sistemi alabilirsiniz.

Diğer Siyah Masaüstü Bilgisayar Az Kullanılmış Online Satın Al

Geri
Yukarı