5.000 TL monitör dahil APU sistem önerisi

Bütçeniz varsa tercih edebilirsiniz.

Belki SSD değiştirmek gerekebilir.

Bütçe kısıtlıysa.

SSD kronik sorunlu yükseltme seçenekleri üzerinden SSD değişimi yapılarak alınabilir.
Teşekkürler tavsiyelerin için. Ya APU alıp LHR ekran kartı alırım ya da GTX 1650 li sistemi alırım tekrardan saol.

1624608259827.png

Önceki attığımda stok yokmuş hocam kusura bakmayın görmedim. Bu sistemi alabilirsiniz. 1000 TL'ye de 75Hz 1ms 21.5" monitör rahatlıkla bulursunuz.

75 hz monitör tercih etmeyeceğim sanırım . Bir daha monitör değiştirmek istemiyorum ve 75 hz in bana yeterli olduğunu düşünmüyorum. Teşekkürler tavsiyelerin için
.

Fiyatı hiç stabil sayılmaz. Şu an 538 TL.

Bunu iki tane alıp kaçırmayın bence. Bazen 750 TL'ye 3200 MHz CL16 2*8 bulunamayabiliyor.

Burası 3500 TL civarı tutuyor. Bunun gibi bir sistem tercih edip alacağın monitörün fiyatına göre işlemciyi 4300GE bakabilirsin.
Bu konularda benden daha bilgili olan @Rivadex hocamı etiketliyorum.

Bunu iki tane alıp kaçırmayın bence. Bazen 750 TL'ye 3200 MHz CL16 2*8 bulunamayabiliyor.

Burası 3500 TL civarı tutuyor. Bunun gibi bir sistem tercih edip alacağın monitörün fiyatına göre işlemciyi 4300GE bakabilirsin.
Bütçe artabilirse işlemci 4300GE yapılmalı, onun dışında güzel bir sistem hocam. Monitör olarak bu düşünülebilir:

Hazır sistem tercih etmemin sebebi montaj beceremeyecek olmamdır . Acaba forumdakiler yardım edebilir mi._.

Yeni konular

Geri
Yukarı