5.000 TL R9 390 sistem toplama

Gtx 980ti şuanda en iyi ekran kartı.

Yapmayın sizde. Titan X var, Titan X'den üstün olan R9 295x2 var.

Kesinlikle GTX 980Ti'li sistem olur. Sakın biri çıkıp o sisteme bu anakart mı olur demesin. Önemli olan performans, görüntü değil. İşlemci'nin çarpan kilidi kapalı olduğundan dolayı Z170-A gibi bir anakart almak mantıksızdır.

1.jpg

Yapmayın sizde. Titan X var, Titan X'den üstün olan R9 295x2 var.

Kesinlikle GTX 980Ti'li sistem olur. Sakın biri çıkıp o sisteme bu anakart mı olur demesin. Önemli olan performans, görüntü değil. İşlemci'nin çarpan kilidi kapalı olduğundan dolayı Z170-A gibi bir anakart almak mantıksızdır.

Eki Görüntüle 148232

O.C yapılmayacak işlemiye o soğutucu fazla gibi hocam :)

O.C yapmayı düşünüyorum şahsen o yüzden 6600k alıcam her türlü işlemciyi :) benim merak ettiğim numbuhzero ve 3,5 adım yüksek bir erkan kartıdır demiş ve tolga tg de fiyatına göre galiba demiş en iyi ekran kartı diye de benim sorduğum nesine göre iyi kart diğer kartlardan tam olarak ne özelliği var gene örnek atıyorum r9 390x göre ne özelliği var ki yüksek onu soruyorum öğrenmek için

Tolgatg GTX980ti için en iyi kart demiş ama dendiği gibi ondan iyi TitanX ve R9295x2 var. Karşılaştırmada da, birkaç oyun dışında, oyun testlerinde GTX980 R9 390X'ten bariz öndedir.

Radeon R9 390X vs GeForce GTX 980

AMD Radeon R9 390X MSI Gaming 8GB Edition compare Nvidia GeForce GTX 980 MSI Gaming 4GB Edition GPU

Bu siteler gibi yabancı sitelerde bu iki ekran kartını karşılaştırabilirsiniz. 1080p'deki fark 1440p'de az, 2K'da biraz daha fazla olmak üzere azalıyor. YouTube'da da böyle karşılaştırma videoları var, inceleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı